Jak rozwiązać zagadki dotyczące samobójstw w slumsach Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Człowiek-Zagadka wprowadza wszystkie nowe zagadki do Legionu samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, które gracze mogą znaleźć i rozwiązać. W grze jest w sumie 21 zagadek do rozwiązania, a oto tylko kilka z nich, które można znaleźć w obszarze Slumsów Samobójców w Metropolis.

Jak ukończyć zagadki samobójcze w slumsach Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Tam są trzy zagadki do rozwiązania w slumsach samobójców. Człowiek-Zagadka może w każdej chwili przeczytać wszystkie trzy wskazówki na ekranie mapy, aby uzyskać wskazówki, ale tutaj znajdują się lokalizacje i obiekty, które gracze mogą przeskanować, aby ukończyć obszar.

Zagadka samobójcza w slumsach nr 1

Pierwsza zagadka Slumsów Samobójców brzmi: „Toast za tych, którzy byli wcześniej, odlanego z brązu przodka Lexa”.

Odpowiedź brzmi złoty posąg tuż za fortecą Green Lanterna. Znajduje się w środku małej ślepej uliczki miasta, niedaleko budynku o nazwie Gold$tar Inc. Zeskanuj posąg, aby ukończyć zagadkę.

Zagadka samobójcza w slumsach #2

Druga zagadka Slumsów Samobójców brzmi: „Tutaj studiuje swoją kryształową kulę, mistyczka miasta, która wszystko wie.”

Odpowiedź brzmi Budynek Madame Xanadu. Znajduje się na wschód od złotego posągu i jest częścią bardziej prosto wyglądającego budynku. Wejście Madame Xanadu jest pokryte roślinnością, ale wokół drzwi jest wystarczająco dużo dzieł sztuki, aby było zauważalne z ulicy. Zeskanuj jej wejście, aby ukończyć zagadkę.

Zagadka samobójcza w slumsach #3

Trzecia zagadka Slumsów Samobójców brzmi: „W cichych kryptach, najlepszych w mieście, odpocznij jak Wiking.”

Odpowiedź brzmi Budynek Walhalli. Znajduje się bezpośrednio pod południowo-wschodnim narożnikiem Twierdzy Zielonych Latarni i na północ od złotego posągu z poprzedniej zagadki. Zeskanuj drzwi wejściowe i znak, aby ukończyć ostatnią zagadkę dla tego obszaru.