Jak rozwiązać problemy z anulowaniem slajdów w sezonie 2 MW3

Wraz z najnowszą aktualizacją Modern Warfare 3 w sezonie 2 dodano kilka nowych ustawień zachowania slajdów i być może zauważyłeś, że slajdy wydają się bardziej nieporadne. Na szczęście istnieje łatwe rozwiązanie i jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiednie ustawienie.

Jak naprawić ślizganie się w sezonie 2 MW3

Ustawienia slajdów MW3 Sezon 2

Aby naprawić anulowanie slajdu, otwórz ustawienia gry i zmień ustawienia „Zachowania podczas slajdu/nurkowania” na Tylko dotknięcie. Wielu graczy Modern Warfare 3 korzystało z tego ustawienia po pierwszym uruchomieniu gry i nadal ono istnieje, więc nie ma się czym martwić. Jednak prawdopodobnie wyglądało na to, że po tym, jak wskoczyłeś do swojego pierwszego meczu, nastąpiło osłabienie.

Aktualizacja z sezonu 2 po prostu przywróciła ustawienia zachowania wszystkich osób na slajdach z powrotem do opcji „Dotknij, aby przesunąć”. Ze względu na współdzielone wejście drążka przy nurkowaniu na ustawieniach domyślnych, ruch jest znacznie wolniejszy. Korzystanie z opcji „Tylko dotknięcie” sprawia, że ​​mechanika slajdów jest znacznie bardziej responsywna. Mogę powiedzieć, że przypadkowo skakałem znacznie więcej w moim pierwszym meczu MW3 w sezonie 2 ze względu na zmianę reakcji. Natychmiastowe zabójstwa BP50 nie pomogły mojej sprawie.

Kolejną nową opcją jest wybór „Hybrydowy” w obszarze Zachowanie podczas slajdów/nurkowania. Dzięki temu możesz zachować opcję „Tylko dotknij”, zachowując jednocześnie możliwość nurkowania. Będziesz mógł nurkować, jeśli naciśniesz, przytrzymując przycisk sprintu. Jest to prawdopodobnie bardziej skomplikowane, niż jest to potrzebne, ale oferuje pewną wszechstronność przy podobnym wyczuciu ruchu.

Należy pamiętać, że jest to głównie problem kontrolera. Gracze korzystający z klawiatury i myszy nie muszą się martwić nieszczęściami związanymi z dziwnymi ustawieniami anulowania slajdów. W najnowszej łatce dostali nawet wzmocnienie wejścia poprzez osłabienie, aby celować w bezczynność. Innymi słowy, to dobry sezon na grę na klawiaturze i myszce.

Aby rzucić okiem na łatkę, przyjrzyj się wszystkim zmianom w balansie broni w sezonie 2.