Jak rozwiązać problem z kodem błędu Rainbow Six Siege 8-0x00003700

Kod błędu 8-0x00003700 w Rainbow Six: Siege często pojawia się, gdy próbujesz utworzyć wcześniej utworzoną grupę (oddział) ze znajomymi i ten błąd uniemożliwia grę. Oto, co powinieneś zrobić, aby naprawić błąd 8-0x00003700 w R6S.

Jak rozwiązać kod błędu 8-0x00003700 w Rainbow Six: Siege

Nikt nie lubi zajmować się błędami, ale przejdźmy krok po kroku z tym paskudnym błędem 8-0x00003700, ponieważ zdecydowanie może zrujnować Twoje wrażenia z gry.

1. Sprawdź, czy Rainbow Six Siege nie działa lub czy nie występują inne problemy z serwerem

Pierwszą linią rozwiązywania problemów jest sprawdzenie, czy problem leży po stronie Twojego komputera, czy nie. Na szczęście dla nas firma Ubisoft udostępniła oficjalna strona statusu serwera Rainbow Six Siege. Jeśli nie ma żadnych problemów, problem może leżeć po Twojej stronie.

2. Uruchom ponownie grę

Jeśli błąd pojawia się po raz pierwszy, pomocne może być proste ponowne uruchomienie gry. Jeśli po ponownym uruchomieniu nie możesz pomyślnie utworzyć lobby drużyny, musimy zagłębić się w kroki rozwiązywania problemów.

3. Sprawdź swoje połączenie internetowe

Przygotowałem listę kontrolną rzeczy związanych z Twoim połączeniem internetowym, które powinieneś sprawdzić.

  • Zaktualizuj sterowniki związane z siecią (karta/karta sieciowa).
  • Odłącz router od źródła zasilania na około trzy minuty.
  • Źródłem tego problemu może być ingerencja oprogramowania zabezpieczającego. Wyłącz całe oprogramowanie antywirusowe/Vpn/firewall (jeśli w ogóle któregokolwiek z nich używasz), aby sprawdzić, czy wszystko teraz działa, czy nie. Jeśli błąd w magiczny sposób zniknie, będziesz musiał zezwolić na wyjątek (białą listę) dla R6S w swoim oprogramowaniu zabezpieczającym lub po prostu wyłączyć go podczas gry.
  • Dobrze jest przetestować stabilność połączenia na CloudFlare. Zobaczysz, czy Twój ping jest dobry, czy nie i czy osiągasz prędkość, za którą płacisz. Ponadto „jitter” jest dobrym wskaźnikiem stabilności połączenia.
  • Użyj skrótu klawiaturowego Ctrl+Shift+Esc, aby przejść do Menedżera zadań, a pod kartą procesów możesz sortować programy według „Sieci”. Następnie zobaczysz, które programy zużywają większość przepustowości. Jeśli coś pobiera się w tle, może to być przyczyną.
  • Jeśli korzystasz z Wi-Fi, po prostu przełącz się na kabel.
  • Możesz spróbować zmienić DNS. Polecam używać Cloudflare Lub Google.

4. Sprawdź pliki gry i/lub zainstaluj ponownie Rainbow Six: Siege

Możesz zweryfikować pliki w lokalnej instalacji R6S na Steamie, klikając prawym przyciskiem myszy Rainbow Six: Siege w swojej Bibliotece, przechodząc do właściwości -> zainstalowane pliki, a w oknie, które się pojawi, zobaczysz opcję „Sprawdź integralność plików gry” przycisk. Kliknij i pozwól Steamowi sprawdzić wszystko za Ciebie.

Jeśli zostaną znalezione uszkodzone lub uszkodzone pliki, zostaną one wymienione bezpłatnie!

Wiem, że nie będziesz chciał tego czytać, ale jeśli to również nie rozwiąże problemu, będziesz musiał po prostu ponownie zainstalować całość. Jest to duży plik do pobrania, ale jest to środek ostateczny.