Jak rozwiązać problem z kodem błędu 4-0xfff0be25 w Rainbow Six: Siege

Kod błędu 4-0xfff0be25 w Rainbow Six: Siege rzeczywiście może pojawić się w najgorszych momentach i wiele osób zostało nieodwracalnie i losowo wyrzuconych z meczów rankingowych. Oto, co powinieneś zrobić, aby naprawić błąd 4-0xfff0be25 w R6S.

Jak rozwiązać problem z kodem błędu 4-0xfff0be25 w Rainbow Six: Siege

Zapnij pasy, bo może to być długa i nieprzyjemna sesja rozwiązywania problemów. Jest to konieczne, ponieważ za każdy przypadek rozłączenia z powodu błędu 4-0xfff0be25 zostaniesz ukarany, a nie chcesz, aby Twoje konto miało konsekwencje w postaci czegoś, co nie jest Twoją winą.

1. Sprawdź, czy Rainbow Six Siege nie działa lub czy nie występują inne problemy z serwerem

Ubisoft ma oficjalna strona statusu serwera Rainbow Six Siege które możesz sprawdzić. Jeśli wszystko jest oznaczone jako „bez problemów”, musimy zacząć wprowadzać poprawki po Twojej stronie.

2. Uruchom ponownie grę

Jeśli po raz pierwszy pojawia się błąd, a następnie spróbuj ponownie uruchomić grę. Jeśli ten błąd pojawił się już kilka razy, możesz przejść do następnego kroku, ponieważ nie chcemy jeszcze bardziej uszkodzić Twojego konta karami za urlop.

3. Sprawdź swoje połączenie internetowe

Zalecane są następujące badania kontrolne:

  • Zaktualizuj sterowniki sieciowe.
  • Wyłącz router na 3-5 minut (odłącz go od źródła zasilania).
  • Zakłócenia zapory ogniowej / VPN / programu antywirusowego: wyłącz je wszystkie, jeśli używasz któregokolwiek z nich, w celach testowych. Jeśli błąd zniknie, musisz ustawić w swoim oprogramowaniu wyjątki dla R6S.
  • Sprawdź stabilność połączenia na CloudFlare. Jitter jest prawdopodobnie najważniejszą częścią tego testu.
  • Sprawdź, czy jakieś programy działające w tle nie zużywają zbyt dużej szybkości Internetu. Użyj skrótu klawiaturowego Ctrl+Alt+Del, aby przejść do Menedżera zadań, a w procesach powinieneś posortować programy według „Sieci”, co wskaże, czy jest coś, co powinieneś wyłączyć przed ponownym zagraniem w Siege.
  • Przełącz się na połączenie kablowe, jeśli obecnie korzystasz z Wi-Fi.
  • Zmień DNS na Cloudflare Lub Google.

4. Sprawdź pliki gry i/lub zainstaluj ponownie Rainbow Six: Siege

Kliknij prawym przyciskiem myszy Rainbow Six: Siege w swojej bibliotece Steam, przejdź do właściwości, a tam znajdziesz przycisk „Sprawdź integralność plików gry”, który powinieneś kliknąć.

Steam sprawdzi, czy są jakieś uszkodzone pliki i zastąpi je nowymi.

Jeśli to również się nie powiedzie, po prostu przeinstaluj grę. Tak, tak, wiem, to ogromny plik do pobrania.

Jeśli szukasz spin-offu R6S, sprawdź porównanie Rainbow Six Extraction i Rainbow Six Siege.