Jak rozwiązać awarie konsoli Xbox w Palworld

Palworld to bardzo fajna gra o przetrwaniu, ale próba przetrwania licznych awarii podczas gry na konsoli Xbox nie jest dobrym momentem. Czy można to w jakiś sposób ulepszyć, czy też należy to na razie odłożyć?

Czy możesz naprawić awarie konsoli Xbox w Palworld?

Istnieje kilka różnych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, które możesz wypróbować, aby sprawdzić, czy możesz zapewnić stabilniejszą wersję Palworld na konsolę Xbox, więc zacznijmy od góry.

Uruchom ponownie konsolę Xbox

Choć może się to wydawać łatwe, większość nowoczesnych konsol ma tendencję do przechodzenia w tryb uśpienia po ich wyłączeniu. Chociaż sprawia to, że proces ich przywracania i działania jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej, niektóre problemy mogą zbiegać się z częstym ponownym uruchamianiem konsoli, na przykład awarią gier takich jak Palworld. Uruchom ponownie system i zobacz, czy pomoże to w osiągnięciu większych postępów w Twojej nowej ulubionej grze o przetrwaniu.

Zamknij Palworld i uruchom go ponownie

Konsole Xbox Series pozwalają graczom na zawieszenie w tle maksymalnie 5 gier, więc czasami nawet nie myśli się o całkowitym wyjściu z gry. Przekazanie Palworld czegoś, co zasadniczo jest siłą blisko, może pomóc w rozwiązaniu niektórych z tych problemów, ponieważ zbyt długie działanie gry online w tle może powodować pewne problemy z obydwoma łączność z serwerema także ogólne problemy, które mogą nękać Twoją grę.

Sprawdź, czy dostępne są nowe aktualizacje

Tweet autorstwa @Palworld_EN na X (dawniej znany jako Twitter)

W chwili pisania tego tekstu najnowsza aktualizacja Palworld ukazała się 29 stycznia 2024 r. i zawierała sporo poprawek. Jednak nadal wydaje się, że gracze napotykają problemy powodujące awarie, więc być może musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż zespół programistów naprawi resztę tych błędów. Gra jest wciąż w fazie wczesnego dostępu, więc niestety należy spodziewać się błędów i usterek.

Tak więc, chociaż w tym momencie nie ma idealnego rozwiązania, aktualizacje pojawiają się dość szybko, więc pamiętaj o naszej sekcji Palworld poniżej, aby zobaczyć, kiedy pojawią się kolejne aktualizacje i dowiedzieć się jak zrobić broń taką jak muszkiety z łatwością.