Jak rozpoznać słabość ręki bogactwa w Persona 3 Reload – ujawniono (P3R)

Ręka Bogactwa to rzadki wróg, którego będziesz chciał pokonać tak szybko, jak to możliwe, aby zdobyć mnóstwo łupów z bitwy. Na jakim rodzaju obrażeń powinieneś się skupić, aby zapewnić szybkie zwycięstwo?

Jaka jest słaba ręka bogactwa w przeładowaniu gry Persona 3 (P3R)

Jeśli podczas wyprawy do Tartaru spotkasz Rękę Bogactwa, będziesz chciał rozdać tyle samo Uszkodzenia uderzeniowe tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. Obrażenia od uderzenia odnoszą się do standardowych obrażeń, które ty i twój zespół możecie zadać bez użycia Person, więc nie zawracajcie sobie głowy wydobywaniem tych Evokerów podczas bitwy z tymi konkretnymi wrogami.

Masz możliwość użycia „magii” poprzez Persony, które dołączyły do ​​Twojej drużyny, lub użycia czystej mocy, aby zadać obrażenia wrogom. W przypadku wrogów takich jak Ręka Bogactwa standardowe ataki będą absolutnie najłatwiejszym sposobem na pokonanie tych przerażających rąk o kilka stopni i zdobycie skarbów, które gromadziły.

Gdzie można znaleźć ręce bogactwa w Persona 3 Reload?

Technicznie rzecz biorąc, istnieją dwa różne warianty tego konkretnego Cienia – Ręka Bogactwa i Ręka Skarbów. Rękę Bogactwa można znaleźć na pierwszym i 26 piętrze Tartaru, natomiast Rękę Skarbów można znaleźć w późniejszych etapach labiryntu labiryntu, który leży przed tobą.

Chociaż Dłonie Bogactwa i Skarbów są uważane za rzadkich wrogów, w trakcie swojej przygody nadal spotkasz ich sporą liczbę. Upewnij się, że nadal używasz prostych obrażeń od uderzenia, aby zranić ich tak bardzo, jak to możliwe, a powinieneś być w stanie pozbyć się ich dość łatwo.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Persona 3 Reload przed wyruszeniem w podróż życia? Koniecznie sprawdź naszą sekcję poniżej i dowiedz się jak powinieneś nazwać swoją postać zanim wskoczysz w tę rozległą grę RPG.