Jak rozpoznać słabość koła barbarzyńskiej bestii w grze Persona 3 Reload – odpowiedź (P3R)

Eksplorując Tartarus w Persona 3, natkniesz się na różne walki z bossami, które będą trudne do pokonania, jeśli nie znasz ich słabości. Barbaric Beast Wheel to jeden z pierwszych przykładów, jaki znajdziesz, dlatego jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak pokonać tego bossa i jego cienie Magicznej Ręki.

Jaka jest słabość Barbarzyńskiego Koła Bestii w Persona 3 Reload?

Bossem Koła Barbarzyńskiej Bestii jest słabe na umiejętności typu wiatru I odporny na umiejętności typu ognistego. Podczas gdy zwykłe ataki i zdolności, takie jak ogniste ataki Orfeusza, są nieskuteczne w przypadku bossa, inne ataki, takie jak te z osobowości Io Yukari, są skuteczne w powalaniu wroga, dając ci dodatkowe możliwości zniszczenia cieni Magicznej Dłoni i zainicjowania totalny atak.

Persona 3 Odśwież powinowactwa i słabości Barbaric Beast Wheel

Podobnie Magiczne Dłonie mają przeciwne słabości i opory. Choć są odporne na ataki wiatru, są słabe w walce z umiejętnościami typu ognistego. Innymi słowy, chociaż ogniste ataki Orfeusza są nieskuteczne w przypadku bossa, świetnie nadają się do walki z mniejszymi wrogami.

Jednym ze sposobów podejścia do tej walki jest wykorzystanie osobowości Io Yukari do obrania za cel Koła Barbarzyńskiej Bestii oraz osobowości Orfeusza bohatera do walki z Magicznymi Dłoniami atakami ogniowymi. Jednakże, w zależności od Twoich osobowości i dostępnego SP, możesz to nieco zmienić, aby ułatwić sobie pracę lub zachować punkty na później. Na przykład, ponieważ na początku miałem postać Anioła dla głównego bohatera u boku Orfeusza, mogłem natychmiast atakować wiatrem i ogniem, od czasu do czasu zamieniając je na osobowość Junpeia na ataki ogniowe, a Yukari na dodatkowe umiejętności wiatru, jeśli było to potrzebne.

Persona 3 Przeładuj umiejętność wiatru do walki z Barbarzyńskim Kołem Bestii

Krótko mówiąc, jeśli Yukari i główny bohater są aktywni w walce, możesz użyć ich odpowiednich Person, aby szybko powalić Koło Barbarzyńskiej Bestii i Magiczne Dłonie, co da ci mnóstwo okazji do wyprowadzenia ataków z całej siły i pokonania ich w mgnieniu oka. czas. W sytuacjach awaryjnych Junpei może użyć Hermesa, aby wyprowadzić dodatkowe ataki ogniowe Magicznych Dłoni, pozwalając innym skupić się na bossie.