Jak rozpoznać słabość Grave Beetle w Persona 3 Reload – odpowiedź (P3R)

W lochach Tartarus w grze Persona 3 znajduje się wielu wrogów o różnych mocnych i słabych stronach, a Grave Beetle to ten, którego po raz pierwszy znajdziesz wkrótce po pokonaniu Barbarzyńskiego Koła Bestii. Porozmawiajmy o słabościach Grave Beetle, abyś mógł przygotować się na następną bitwę.

Jaka jest słabość Grave Beetle w Persona 3 Reload?

Cień Grave Beetle jest słabe na umiejętności typu wiatru I odporny na umiejętności typu elektrycznego. Ataki umiejętnościami takimi jak Garuktórego możesz używać w Personach takich jak Yukari Io i bohatera Aniołpomoże Ci szybko znokautować Grave Beetle i skupić się na innych w walce.

Persona 3 Odśwież powinowactwo i słabość Grave Beetle

Jeśli posiadasz Anioła z Czasu Shuffle, możesz go użyć do pokonania Grave Beetle, podczas gdy Yukari pomaga, a Junpei celuje w innych wrogów. Jeśli jednak nie znalazłeś jeszcze Anioła lub chcesz skupić się na innych cieniach, Yukari może również użyć Garu z Io, aby go powalić. Robiąc to, zyskasz dodatkowy ruch, którego będziesz mógł użyć, aby wycelować w słabości innych wrogów i zainicjować totalny atak kończący bitwę.

Upewnij się jednak, że jeśli nie możesz zaatakować umiejętnością wiatru i musisz skorzystać z innej, nie celuj w Grave Beetle atakiem typu elektrycznego. Chociaż nie jest szczególnie silny ani słaby w stosunku do innych, jest odporny na elektryczność, co czyni go idealnym wyborem.

Umiejętność wiatru Persona 3 Garu dla Grave Beetle

Jeśli chcesz, aby bohater w przyszłych bitwach miał ataki wiatrem, spróbuj zainicjować Czas Tasowania, aby dostać w swoje ręce Anioła. W przeciwnym razie Yukari będzie twoim głównym źródłem obrażeń od wiatru, podczas gdy on i Junpei będą mieć między innymi inne obrażenia, takie jak ogień, cięcie i uderzenie, w zależności od twoich poziomów i odblokowanych Personas Shuffle Time.