Jak rozpoznać różnice między trybem online i offline w ostatniej epoce

Po uruchomieniu Last Epoch zostaniesz powitany ekranem logowania, na którym zostaniesz poproszony o wybranie regionu i języka czatu, a także o wybranie trybu online lub offline. Jakie są zatem kluczowe różnice pomiędzy trybem online i offline w Last Epoch?

Kluczowe różnice między trybem online a offline w ostatniej epoce

Nie musisz zbyt długo i intensywnie zastanawiać się, który tryb wybrać, ponieważ są one funkcjonalnie podobne, z kilkoma kluczowymi różnicami. Przede wszystkim, jeśli grasz w Last Epoch offline, jest to możliwe zapisz swoją postać i rozwijaj się lokalnie. Dzięki temu, jeśli kiedykolwiek stracisz połączenie z Internetem, nadal będziesz mógł uruchomić Void Knight i ukończyć kampanię.

I odwrotnie, jeśli grasz online, twoja postać i postępy zostaną zapisane na serwerach i będziesz mieć dostęp do funkcji gry wieloosobowej. Obejmuje to sklep w grze, system handlu i interakcję z innymi graczami za pośrednictwem czatu lub grupowania w celu grania w grę kooperacja.

Czy warto grać online w Last Epoch?

W tej chwili, o ile twój internet może się połączyć i pozostać połączony z serwerami gry, polecam cieszyć się komponentem online. To najlepszy sposób na interakcję z entuzjastyczną społecznością, omawianie kompilacji i przedmiotów oraz poznanie potencjalnych nowych przyjaciół, z którymi możesz się połączyć, aby zdobywać kolejne poziomy i wykonywać zadania.

Poważnie, nie mogę wystarczająco polecić czatu. W przeciwieństwie do wielu innych społeczności internetowych, kanały czatu Last Epoch wydają się naprawdę pomocne i chętne do czerpania przyjemności z gry, zamiast kłócić się między sobą lub narzekać na mechanikę, której nienawidzą. To odświeżające i możesz dowiedzieć się nieco więcej o grze od społeczności.

W wersji 1.0 Last Epoch będzie zawierał także mechanikę handlu znaną jako Faktoria, umożliwiając graczom w trybie online wymianę sprzętu. Mechanika ta nie będzie jednak dostępna w trybie offline.

Jeśli nie masz dość gatunku Action-RPG, nie jesteś sam. Po drugie, możesz spróbować stworzyć własną wersję Diablo 4, aby trochę pokombinować!