Jak rozpoznać moby Minecraft zaczynające się na literę N

Minecraft to naprawdę jedna z tych gier wideo, które pozostaną w społeczności graczy przez dziesięciolecia. Mamy nadzieję, że aktualizacje i rozszerzenia zawartości będą pojawiać się regularnie, a w Minecrafcie będziemy regularnie widzieć nowe moby. W tym artykule omawiamy wszystkie nazwy mobów w Minecraft, które zaczynają się na literę N.

Lista wszystkich nazw mobów w Minecrafcie zaczynających się na N

W waniliowym Minecrafcie nie ma obecnie mobów, które mają literę początkową N. Gdy tylko to się zmieni, zaktualizujemy ten artykuł o nowe informacje. Jednakże niektóre moby pasują do tematu tego artykułu, ale w inny sposób (lub do innej gry Minecraft), więc zobaczmy, co się dzieje. Może się to przydać, jeśli bierzesz udział w quizie z ciekawostkami o Minecraft! I kto wie, może nowe głosowanie Mob rozszerzy tę listę?

Nekromanta

Nekromanta to jedyny mob w Minecraft Dungeons, którego nazwa zaczyna się na literę N.

Minecraft Dungeons nie odniósł zbyt wielkiego sukcesu (niestety), ponieważ obecnie na platformie Steam grają w niego zaledwie setki osób i dlatego prawdopodobnie nie słyszałeś wcześniej o Necromancerze.

Przywołuje szkielety i zombie, aby ruszyły za tobą, a także może wystrzelić w twoją stronę kule ognia. Nekromantę zauważysz na Pustyni i Dolnej Świątyni.

NPC

NPC oznacza postać niebędącą graczem i oczywiście występuje w większości gier wideo. Jednakże NPC to mob, który pojawia się tylko w Minecraft Education i Minecraft Bedrock Edition. Są w pewnym sensie ukryte (nie pojawiają się naturalnie w grze), ale musisz je samodzielnie odrodzić za pomocą polecenia „/summon NPC”. W zasadzie nic nie można z nimi zrobić, ale istnieją w uniwersum Minecrafta.

Nerdowy Creeper

Żarty primaaprilisowe nie są już (niestety) tak powszechne w grach wideo. Nerd Creeper pojawił się w 2019 roku w wersji 3D Shareware gry Minecraft o nazwie „Minecraft 3D” i jest pełen odniesień do popkultury i gier. Pojawiły się z kodem „NEEEERD” (prawdopodobnie nawiązaniem do wrzasku Homera Simpsona) i zachowywały się głównie jak zwykłe Creepery, ale miały strój nerda.

Jeśli chcesz spędzić bezsenne noce z Minecraftem, wypróbuj Top 5 najstraszniejszych nasion Minecrafta za 1.20