Jak rozpoznać inne gry opracowane przez Pocketpair, oprócz Palworld

Pocketpair osiągnął złoto dzięki Palworld, grze, którą zachwycają się obecnie wszyscy w Internecie. Ale zobaczmy, nad czym pracowali, zanim Palworld stał się nowym fenomenem, i zobaczmy, dokąd zaszli od tego czasu.

Jakie inne gry stworzył Pocketpair?

Choć Pocketpair powstał w 2015 roku, pod jego skrzydłami powstało zaledwie kilka gier. Ponieważ Palworld jest tak fenomenalny, trudno uwierzyć, że przed wydaniem we wczesnym dostępie firma wyprodukowała tylko 3 inne gry. Oto wszystkie poprzednie i nadchodzące gry, które Pocketpair opracował lub rozwija:

Przed założeniem Palworld nie zdawałem sobie sprawy, że Craftworld to gra stworzona przez Pocketpair, ponieważ jakiś czas temu wskoczyłem w nią w ramach Xbox Game Pass i osobiście nie przejmowałem się nią zbytnio. Nie można tego jednak powiedzieć o Palworld, ponieważ nie mogę przestać się ponownie logować bez namysłu. Oprócz poprzedniej odsłony Craftworld, AI: Art Imposter jest grą towarzyską dla 3 do 8 graczy, a Never Grave czerpie inspirację z gier Metroidvania, takich jak Hollow Knight, ale z zaskakującym akcentem Mario Odyssey.

Wygląda na to, że Palworld może być ich największym hitem, ale możemy mieć tylko nadzieję, że będą nadal wydawać gry, które przyciągają uwagę świata w taki sam sposób, jak ta. Choć ta gra o przetrwaniu jest dostępna we wczesnym dostępie, w tej chwili trzyma świat w uścisku i nie wydaje się, aby prędko miała odpuścić. Dla tych, którzy są ciekawi i mają Xbox Series X|S lub komputer z Przepustka do grykoniecznie spróbuj.