Jak rozpoznać i wykorzystać słabe punkty tabeli śmiechu w grze Persona 3 Reload (P3R)

Roześmiany Stół to groźny wróg, na którego natkniesz się, a jego wygląd nie pasuje do jego potencjalnie niszczycielskiej mocy. Będziesz chciał się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe, więc czego powinieneś używać?

Na co słaby jest stół śmiechu w grze Persona 3 Reload?

Jeśli natrafiłeś na Śmiejący się Stół w świecie Tartarus – zwykle przebywa on pomiędzy poziomami 23 a 43 Arqa – wiedza, co spowoduje największy ból, jest raczej ważna. Będziesz chciał użyć dowolnego Wiatr ataki, które masz w swoim arsenale, aby zwalić ich z nóg i na podłogę. W walce z tymi wrogami przyda się jeden konkretny członek twojej drużyny.

Yukari zmierzy się ze Śmiejącymi się Stołami, ponieważ jej Persona Io ma umiejętności Wiatru, które z łatwością mogą je powalić. Upewnij się tylko, że atakujesz ich szybko i miej oczy szeroko otwarte, gdy natkniesz się na innych wrogów Stołu rozsianych po całym Tartarze. Chociaż Roześmiany Stół może być najsłabszym członkiem załogi, nadal może szybko zadać duże obrażenia, chyba że wykorzystasz Yukari w pełni. Jeżeli twój bohater o niestandardowej nazwie zdarza się, że masz jakieś Persony, które mają ataki Wiatru, pamiętaj o ich wymianie i użyciu.

Podobnie jak Ręce bogactwa z którymi możesz się spotkać, przekonasz się, że gdy pokonasz ich słabość, ci wrogowie staną się coraz bardziej bułką z masłem. Tylko upewnij się, że zawsze jesteś przygotowany na to, co mogą rzucić w twoją stronę, i bądź pewien, że jesteś w ofensywie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Przygotowanie się na totalny atak, który może ich wszystkich zniszczyć, jest kluczem do nieprzerwanego kontynuowania przygód w Tartarze.

Pamiętaj, aby uważnie śledzić poniższą sekcję „Przeładowanie gry Persona 3”, aby upewnić się, że jesteś przygotowany na wrogów, którzy nadejdą na Twojej drodze, lub odpowiedzi na trudne quizy w lipcu przez co możesz utracić cenne punkty doświadczenia.