Jak przywołać Echo Duriela w Diablo 4

Niezależnie od tego, czy po raz dziesiąty stawiasz czoła końcowi w Diablo 4, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z nową postacią sezonową, Echo Duriela, które upuszcza Uber-Unique, powinno znaleźć się na Twojej liście rzeczy do zrobienia. Najpierw wymagane są małe zakupy spożywcze.

Zahoduj Varshan na dwa jaja śliskie ze śluzem

Jajka śliskie ze śluzu zdobywa się pokonując Varshankto ma swoje własny listę materiałów przywoławczych, z których pochodzą znalezione części ciała Zlecenia w Drzewie Szeptów. Będziesz musiał zabić Varshana Światowy poziom 4 aby jaja spadły, co oznacza wyhodowanie czterech różnych materiałów.

Materiały przywołania Varshana

  • Złośliwe Serce
  • Bulgocząca Głowa
  • Sczerniała kość udowa
  • Drżąca ręka

The Aptekarz można wykorzystać do zamiany nadmiaru materiałów na te, których brakuje, na wypadek, gdyby zabrakło ci szczęścia. Gdy już zdobędziesz te materiały, udaj się do Złośliwa Nora tuż obok Drzewa Szeptów i zejdź ścieżką do ołtarza, aby przywołać Varshana.

Farm Grigoire, Galwaniczny Święty dla Dwóch Odłamków Agonii

Grigoire, Galwaniczny Święty wymaga 5 Żywa stal przywołać na poziomie 4 świata, który można znaleźć otwierając Torturowane skrzynie z ofiarami w Piekielnym Przypływie. Na szczęście, począwszy od sezonu 3, Piekielny Przypływ jest zawsze gdzieś aktywny, więc nie będziesz musiał się martwić czekaniem, aby uprawiać więcej.

Możesz znaleźć Grigoire’a w Sala Pokutnikówpołożony w Suchych Stepach (pokazany na mapie poniżej).

2 Jajka + 2 Stale = Duriel

Weź swój dwa jaja śliskie od śluzu I dwa Odłamki Agonii do Ziejąca Szczelina w Kehjistanie, aby przywołać Echo Duriela.

Sam Duriel jest dość trudną walką, ale nie tak niemożliwą do pokonania jak Echo Lilith. Jeśli masz mniej więcej 95 poziom i masz w połowie zoptymalizowaną wersję, nie powinieneś zbytnio się męczyć, aby go pokonać.

Jeśli nie chcesz sam zajmować się rolnictwem (lub walką), możesz również skorzystać Czat handlowy organizować biegi. Możesz albo ofiarować swoje materiały przywoławcze innym, potężnym graczom, aby pomogli ci zakończyć walkę, albo zaoferować tylko jeden rodzaj materiałów (np. Śluzowo-Śliczne Jajka), podczas gdy inny gracz rzuca Żywą Stal. Jeśli sam jesteś jednorazową maszyną, zawsze możesz także zaoferować własne usługi graczom potrzebującym pomocy.