Jak przyspieszyć inkubację jaj w Palworld

Istnieje bardzo duża szansa, że ​​widziałeś sformułowanie „Wydaje się trochę zimne…” lub „Wydaje się trochę gorące…” pod jajami Pal, które wysiadujesz. Oto jak przyspieszyć inkubację jaj w Palworld.

Jak doprowadzić wszystkie jaja do 100% szybkości inkubacji w Palworld

Pal Eggs są niezwykle wrażliwe na otoczenie. I chociaż wykluwają się bez względu na temperaturę, w jakiej się znajdują, możesz przyspieszyć ich okres inkubacji, zapewniając im odpowiednie warunki. Oto ściągawka dla Pal Egg, pozwalająca uzyskać 100% czasu inkubacji w Palworld.

Dla jaj, które tego potrzebują ogrzewanieA Grzejnik wystarczy. Grzejnik musi być bardzo blisko do jajka, żeby dać z siebie 100%. Dla jaj, które tego potrzebują chłodzenieA Chłodnica wystarczy. Chłodnica wybacza znacznie więcej błędów i może mieć wpływ na znacznie szerszy zakres. Być może grzejnik jest obecnie uszkodzony. Standardowe ogrzewanie i chłodzenie jest w porządku, niezależnie od wielkości jajka.

Jeden Mau Cryst i chłodziarka mogą z łatwością przyspieszyć działanie sześciu inkubatorów Pal Egg. Ale żeby moje Palące Jajko osiągnęło odpowiednią temperaturę, musiał to zrobić mój grzejnik Prawidłowy przeciwko jaju.

Zakup grzejnika elektrycznego lub chłodnicy będzie nie wylęgaj się szybciej z jaj niż standardowy grzejnik lub chłodnica. I bez względu na to, czego używasz, nadal będziesz potrzebować Pal z rozpalaniem i chłodzeniem. Biom, w którym wykluwasz jajo, również będzie miał wpływ na potrzebną temperaturę. Na przykład, jeśli wykluwasz a Palące Jajko w biom pustynnynie będziesz potrzebował grzejnika, ponieważ biom jest już gorący.

Nie ma znaczenia, czy inkubator jaj znajduje się w środku, czy na zewnątrz. I niestety ogniska nie wystarczą, aby ogrzać jajko w 100%. Nieważne, ile z nich stworzysz.

Typ jajka
Zwykłe jajko Standardowa temperatura wystarczająca
Elektryczne jajko Standardowa temperatura wystarczająca
Zamrożone Jajko Wymaga chłodnicy
Wilgotne jajko Wymaga chłodnicy
Ciemne Jajko Wymaga chłodnicy
Smocze jajo Wymaga grzejnika
Zielone Jajko Wymaga grzejnika
Skaliste Jajko Wymaga grzejnika
Palące Jajko Wymaga grzejnika