Jak przenieść Zabójczą firmę na telefon komórkowy?

Lethal Company to wielki hit, który pozornie pojawił się znikąd i w pewnym momencie przewyższył nawet najnowszą grę Call of Duty. Stąd pytanie o dostępność Lethal Company na platformach mobilnych (Android i iOS). W tym artykule sprawdzimy, czy Lethal Company pojawi się na urządzeniach mobilnych.

Czy Lethal Company jest dostępna na urządzeniach mobilnych (Android, iOS)?

W tej chwili Lethal Company nie jest dostępna na platformach mobilnych (Android i iOS). Jednym z prawdopodobnych powodów, dla których to pytanie pojawia się u wielu graczy Lethal Company, jest to, że Lethal Company została stworzona na silniku Unity, z którego, jak wszyscy wiemy, korzysta obecnie wielu twórców gier mobilnych.

Jeśli szybko przeszukasz sklepy Google Play i Apple Store, możesz znaleźć podróbki Lethal Company. Jednak żaden z nich nie został oficjalnie wydany przez Zeekerss. Zeekerss jest jedynym twórcą Lethal Company i jest to wystarczająco duży wysiłek, aby doprowadzić Lethal Company do „mety” pełnej wersji na Steamie.

Małe zastrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:

Nie polecałbym pobierania żadnej z tych „gier” Lethal Company ze sklepów mobilnych. Nie wiemy, kto stworzył te gry ani czy kod jest bezpieczny, czy złośliwy. Jeśli chcesz je przetestować, postępuj ostrożnie.

Czy Lethal Company będzie w przyszłości dostępna na urządzeniach mobilnych (Android, iOS)?

Lethal Company może w przyszłości pojawić się na urządzeniach mobilnych, ale na razie jest to dalekie od rzeczywistości. Zeekerss nie wydał ostatnio żadnych oświadczeń na temat możliwości takiego zdarzenia, a biorąc pod uwagę, że Zeekerss rzadko publikuje posty i że czekamy na aktualizację v50 już od dłuższego czasu, można całkowicie bezpiecznie założyć, że nie jest to priorytetem Wszystko.

Z mojej wiedzy wynika, że ​​najpierw powinniśmy poczekać, aż pełna wersja Lethal Company pojawi się na PC. Dopiero wtedy możemy zacząć mieć nadzieję na wersję mobilną (lub, kto wie, wersję konsolową). Mieć cierpliwość; dobre rzeczy wymagają czasu, aby się rozwinąć.

Oto jak zmienić prędkość poruszania się i biegać całkiem szybko w Zabójczej Kompanii.