Jak pomyślnie ukończyć wyzwanie Just Desserts w BitLife

Czas na kolejne cotygodniowe wyzwanie BitLife, w którym będziemy żyć jako matka, która spotyka, wychodzi za mąż i ostatecznie zabija wiele postaci przez całe swoje życie. Oto kompletny przewodnik krok po kroku dotyczący wyzwania Just Desserts w BitLife.

Opis wyzwania BitLife Just Desserts

Poniżej znajdują się zadania, które musisz wykonać, aby otrzymać Just Desserts Wyzwanie w BitLife:

  • Urodzić się kobietą
  • Mieć dzieci z co najmniej 2 żonatymi mężczyznami
  • Przynajmniej raz spotkaj się z ponad 2 tatusiami
  • Poślub jednego ze swoich tatusiów
  • Zamorduj i wypychaj swojego małego tatusia-męża

Posiadanie specjalnego talentu kryminalnego pomoże ci w tym, ponieważ daje większe szanse na powodzenie prób morderstwa. Alternatywnie, jeśli posiadasz przedmiot premium Ostrze Zabójcy, morderstwo zawsze ujdzie ci na sucho, przez co ostatnie zadanie będzie bułką z masłem.

Urodzić się kobietą i mieć dzieci z żonatymi mężczyznami w BitLife

Twoim pierwszym zadaniem jest rozpoczęcie tego wyzwania postacią kobiecą. Ponieważ lokalizacja nie ma znaczenia, możesz stworzyć nową postać lub użyć istniejącej, pod warunkiem, że urodziła się jako kobieta.

Kiedy już będziesz mieć nową postać, postarzaj ją do ukończenia 18 lat, aby odblokować Miłość menu pod Zajęcia. Wejdź do tego menu i wybierz przyłączaći przeglądaj dostępne opcje, aż znajdziesz żonatego mężczyznę. Zaakceptuj jego zaloty i nie korzystaj z zabezpieczeń, aby mieć szansę na urodzenie z nim dziecka. Powtórz tę czynność dwa razy, aby wyeliminować dwa pierwsze zadania.

Upewnij się, że wykonałeś ten cel, zanim Twoja postać osiągnie wiek 40 lat. Po osiągnięciu 40 lat, Twoja postać ma duże szanse na wejście w okres menopauzy, co oznacza, że ​​nie będzie mogła mieć dzieci. Chociaż nie masz gwarancji, że będziesz mieć menopauzę w wieku 40 lat, najbezpieczniej jest zakończyć to zadanie wcześniej niż później.

Połącz się i poślubij małych tatusiów w BitLife

Kiedy już będziesz mieć dwójkę dzieci, zauważysz w zakładce swoich byłych, że obaj ojcowie są teraz znani jako tatusiowie. Wybierz jedną z postaci, wybierz dzwonić i wybierz wołanie o łup. Jeśli Cię odrzucą, podnieś z nimi relację lub spróbuj ponownie z innym byłym.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​postacie tatusia dziecka wysokie szaleństwo prawie na pewno przyjmą Twoje zaloty, o ile Twój związek jest wysoki. Jeśli masz dzieci o niskim poziomie szaleństwa, możesz mieć kolejne dziecko i spróbować z nimi, lub jeśli masz Tryb Boga, podnieś poziom ich szaleństwa w menu edycji, zanim do nich zadzwonisz.

Podobnie, wybierz jednego ze swoich tatusiów z menu byłych i zacznij się z nimi spotykać. Ci, którzy wcześniej przyjęli Twoje oferty podłączenia, zwykle chętniej powiedzą „tak”. Jeśli zaprzeczą, ponieważ są małżeństwem, przekonaj ich, aby wzięli rozwód, zanim ponownie zaczną się ubiegać o zaliczkę, dzięki czemu będziesz mógł umawiać się z jednym z tatusiów Twojej postaci. Stąd oświadcz się im lub poczekaj, aż to zrobią, zanim zawrą związek małżeński i zakończą czwarte zadanie.

Morderstwo i wypychanie twojego małego tatusia-męża

Aby wykonać ostatnie zadanie tego wyzwania, będziesz musiała zakończyć swój związek zabijając męża swojej postaci. Aby to zrobić, przejdź do Zajęciawybierać Przestępczośći wybierz Morderstwo. Wybierz męża i wybierz dowolną metodę morderstwa, zanim podejmiesz próbę.

Jeśli się nie uda, możesz ponownie uruchomić aplikację BitLife i spróbować ponownie. W przeciwnym razie udana próba doprowadzi do odnalezienia menu pogrzebowego, w którym będziesz mógł zdecydować, co zrobić ze zwłokami męża. Wybierz taksydermię, aby ukończyć wszystkie pięć zadań i ukończyć wyzwanie Just Desserts Challenge BitLife.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź, jak ukończyć wyzwanie Malpractice Millionaire w BitLife lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą rosnącą kolekcję treści.