Jak pomyślnie rozwiązać zagadki Racine’a Riddlera w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Jedną z funkcji Legionu samobójców: Kill the Justice League jest rozwiązywanie przez graczy losowych zagadek Człowieka-Zagadki po całym mieście. W grze jest 21 zagadek do znalezienia i rozwiązania, a oto tylko kilka z nich, które można znaleźć w sekcji Racine w Metropolis.

Jak ukończyć zagadki rasistowskie Człowieka-Zagadki w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Tam są trzy zagadki rozwiązać w Racine. Człowiek-Zagadka może podać wszystkie trzy wskazówki na ekranie mapy, ale tutaj znajdują się lokalizacje i obiekty, które gracze muszą przeskanować, aby ukończyć obszar.

Zagadka Racine’a nr 1

Pierwsza zagadka Racine’a brzmi: „W środku: posągi Ligi, srebrne uśmiechy. Bez: tych złotych wodociągów.

Odpowiedź brzmi fontanna przed Salą Sprawiedliwości. Bardzo łatwo to przeoczyć, ponieważ większość graczy natychmiast wyleci z sali po otrzymaniu nowej misji lub ulepszeniu broni. Idź do wejścia do Sali Sprawiedliwości i zeskanuj fontannę, aby zakończyć zagadkę.

Zagadka Racine’a nr 2

Druga zagadka Racine’a brzmi: „Miejsce godne starożytnej Grecji, obejrzyj ekscytujące opowieści o wojnie i pokoju.”

Odpowiedź brzmi mały amfiteatr położony na wschód od Sali Sprawiedliwości. Budynek jest schowany na wybrzeżu, zwłaszcza w porównaniu z gigantyczną halą obok. Zeskanuj budynek, aby zakończyć zagadkę.

Zagadka Racine’a nr 3

Trzecia zagadka Racine’a brzmi: „Z pazurami pod spodem i morzem przed sobą, zimna skrzynia dla pływających trupów w Gotham”.

Odpowiedź brzmi Kontener chłodniczy Gotham City North. Znajduje się w stoczni Hob’s Bay w północno-wschodniej części Racine, na granicy obszaru i Midtown. Znajduje się blisko środka labiryntu kontenerów i składa się z czterech kontenerów. Zeskanuj bezpośrednio kontener transportowy Gotham City North Refrigeration, aby uzyskać ostatnią zagadkę.