Jak pomyślnie odblokować zestaw JAK Tyrant 762 w MW3

Rozpoczął się drugi sezon Modern Warfare 3, a pierwszym zestawem do konwersji, który się pojawił, jest zestaw JAK Tyrant 762. Jeśli chcesz zamienić Długi Łuk w karabin snajperski o poważnym potencjale, mogę dokładnie opisać, jak odblokować go do swojej kolekcji.

Jak zdobyć zestaw JAK Tyrant 762 w MW3

Aby odblokować zestaw JAK Tyrant 762, musisz ukończyć co najmniej pięć cotygodniowych wyzwań z pierwszego tygodnia sezonu 2. W sumie dostępnych jest 21 cotygodniowych wyzwań, podzielonych pomiędzy główne tryby MW3: tryb wieloosobowy, Zombie Modern Warfare i Warzone. Możesz skupić się na jednym trybie lub podzielić czas, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

JAK Tyrant 762 Zestaw MW3

Jeśli ukończysz trzy wyzwania w trybie wieloosobowym i dwa w Warzone, postęp ten będzie nadal wliczany do pięciu cotygodniowych wyzwań w pierwszym tygodniu. Zestaw JAK Tyrant 762 zostanie wówczas oznaczony jako kompletna część posprzedażowa i będziesz mógł odebrać nagrodę. Zasadniczo w ten sposób będzie działać odblokowywanie dowolnego zestawu do konwersji, np. JAK Headhunter.

Każdy, kto znajdzie się w Warzone bez MW3, będzie musiał polegać na siedmiu cotygodniowych wyzwaniach dostępnych w tym trybie. Z tygodnia na tydzień stają się coraz łatwiejsze, więc nie musisz się martwić, że utkniesz. Jednak nie będziesz mieć tak wielu opcji wyzwań, jak inni gracze Modern Warfare 3 w grze.

Jak wyposażyć zestaw JAK Tyrant 762 w MW3

Po odblokowaniu zestawu JAK Tyrant 762 w ramach wyzwań tygodniowych możesz go wyposażyć przez miejsce na zestaw do konwersji w karabinie snajperskim Longbow. Za każdym razem, gdy otworzysz rusznikarza w celu załadowania broni, istnieje duża szansa, że ​​broń będzie miała opcję konwersji w prawym dolnym rogu ekranu.

Kolejną świetną opcją konwersji jest zestaw karabinu JAK Beholder, jeśli potrzebujesz więcej broni zadającej duże obrażenia.