Jak połączyć Oberona z Mazio w Persona 3 Reload (P3R): przewodnik krok po kroku

Prośby o fuzję pojawiają się w serii już od dawna, a Persona 3 Reload nie stanowi wyjątku od tej reguły. Pierwszą specjalną fuzją, o którą prosi cię Margaret, jest Oberon, który zna Mazio, co jest łatwiejsze niż się wydaje.

Jak zdobyć Oberona z Mazio w Persona 3 Reload

Oberon uczy się Mazio w naturalny sposób na poziomie 17, a zaczyna na poziomie 16, gdy zostanie połączony/otrzymany z Tartaru. Wystarczy więc tylko raz podnieść poziom, aby bezbłędnie wykonać pierwszą prośbę Elizabeth. Miałem łącze społecznościowe cesarza na poziomie 2, więc mój Oberon automatycznie przeszedł na poziom 17 po fuzji. Imperator rozpoczyna się automatycznie 27 kwietnia, więc wystarczy wziąć udział w jego zajęciach tylko raz, jeśli poziom 1 nie zapewni ci wystarczającej ilości doświadczenia.

Jeśli chodzi o materiały fuzyjne, kilka prostych przepisów na ich połączenie na początku gry to:

  • Walkiria + Onmoraki
  • Walkiria + Jack Frost
  • Walkiria + Jack O’Lantern

Innymi słowy Walkiria plus wszystko. Wszystkie te Persony (oczywiście włączając Walkirię) można łatwo zdobyć w pierwszym bloku Tartaru (Thebel), więc wystarczy go trochę posiekać, aby mieć wystarczającą liczbę Person do zapełnienia zapasów. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz go połączyć, Oberon pojawia się jako zwykła postać, którą można zdobyć w bloku Arqa (zaczynając od 17. piętra), więc wystarczy go tylko trochę podnieść.

Alternatywnie możesz użyć karty Mazio, aby bezpośrednio nauczyć Oberona Umiejętności. Prawdopodobnie nie będzie to konieczne, ale pomoże, jeśli nie chcesz poświęcać Odaichiemu swojego cennego czasu. Czasami potrafi być przeszkodą.

Za wykonanie tej prośby otrzymasz strój kobiecy (W) dla Yukari, a także odblokowanie kilku kolejnych żądań Fuzji w grze, jeśli jesteś już na to wystarczająco daleko. To była dopiero pierwsza fuzja, jakiej będziesz musiał dokonać dla Elizabeth, więc przygotuj się na to, co nadejdzie.