Jak osiągnąć sławę supermodelki w BitLife: kompleksowy przewodnik po pakiecie pracy dla modelek

Pakiet modelarski BitLife został wydany pod koniec grudnia 2023 r., w sam raz na świąteczne prezenty last minute. Oto kompletny przewodnik, jak zostać supermodelką i odnieść sukces w karierze modelki.

Jak zostać supermodelką w BitLife

Bycie supermodelką w BitLife wymaga posiadania pakiet prac modelarskich, które możesz kupić na rynku BitLife lub automatycznie zyskać, jeśli masz tryb Boss. Gdy zdobędziesz ten pakiet, odblokujesz specjalną karierę modelki, talent i lekcje.

Wskazówka:

Boss Mode to pakiet DLC premium dla Bitlife, który zapewni ci dostęp do wszystkich pakietów zadań, w tym Supermodel. Pakiet można kupić za 5 USD lub możesz kupić sam pakiet zadań modelarskich za 2 USD. Jeśli jednak planujesz kupić więcej pakietów zadań niż tylko modelowanie, zalecamy zakup trybu Boss, ponieważ rzekomo zapewni ci on również dostęp do wszystkich przyszłych pakietów zadań.

Wskazówki, jak zostać supermodelką w BitLife

Istnieje kilka istotnych czynników, które zwiększają Twoje szanse na zostanie odnoszącą sukcesy supermodelką:

  • Tworząc nową postać, ustaw swój szczególny talent Do Modelowanie.
  • Podnieś swój wygląda na 100% jeśli masz tryb Boga. W przeciwnym razie odwiedź siłownię, aby z czasem zwiększyć tę statystykę.
  • Gdy twoja postać skończy 13 lat, weź lekcje modelowania poprzez zakładkę Umysł i Ciało. Jeśli Twoi rodzice odrzucą ofertę, poczekaj, aż Twoja postać skończy 18 lat lub stwórz nową i powtórz proces.
  • Zrób pełnokolorowe zdjęcie głowy i znajdź agencję modelek mającą pod skrzydłami znane statystyki i modelki-celebrytki, aby zwiększyć swoje szanse na późniejszy sukces.
  • Jako bonus możesz kupić i używać przedmiotu Gwiazda Hollywood, aby natychmiast stać się sławnym.

Jak odnieść sukces jako modelka w BitLife

Postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami, powinieneś teraz pracować w agencji modelek, gotowy rozpocząć swój pierwszy występ i zarobić trochę pieniędzy.

Na początku będziesz mieć dostęp tylko do lokalne koncerty, z międzynarodowymi elitarnymi możliwościami, gdy staniesz się bardziej znany w świecie modelek. Zwykle dają one kilka tysięcy dolarów jako rekompensatę, w zależności od profilu firmy. Zwróć uwagę na płeć, wiek i typ modelki pożądanej przez firmę, ponieważ od nich zależy również to, czy dostaniesz się na przesłuchanie.

Zapytania o koncerty za pośrednictwem agentów ds. rezerwacji

Alternatywnie, jeśli należysz do agencji modelek, możesz zapytać swojego Biuro podróży znaleźć pracę modelki. Utrzymuj z nimi dobre relacje, ponieważ to oni będą Twoim głównym źródłem poszukiwania dobrze płatnych możliwości.

Czym są Go-See?

Kolejną funkcją, której często będziesz używać, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, jest Idź zobacz, dzięki któremu możesz spotkać się bezpośrednio z kierownikami castingu, którzy pomogą Ci później w znalezieniu występu. Podczas sesji Goo-See Twoim celem jest maksymalne zadowolenie klientów poprzez radosne przyjmowanie ich próśb i udzielanie profesjonalnych odpowiedzi na ich pytania.

Wskazówka:

Jeśli występ modelki lub Go-See nie przebiegną dobrze, zrestartuj aplikację BitLife przed zamknięciem okna wyników, aby powtórzyć proces bez kar.

Po kilku latach brania udziału w występach modelek i imponowania klientom w końcu otrzymasz swój pierwszy awans na stanowisko Obraz Stock model. Z biegiem czasu możesz zyskać dodatkowy awans do katalogu, elity i ostatecznie supermodelki.

Czy chcesz kontynuować karierę modelki bez posiadania pakietu ofert pracy? Sprawdź, jak zostać sławną modelką w BitLife lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą rosnącą listę artykułów.