Jak osiągnąć rolę profesora w BitLife

Zanim będziesz mógł ukończyć wyzwania takie jak wyzwanie Catch Em All w Bitlife, musisz najpierw zostać profesorem. Zostanie profesorem to najtrudniejszy aspekt tego wyzwania, więc bądź przygotowany na dokładne przestrzeganie instrukcji; i bez zbędnych ceregieli, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zostać profesorem w Bitlife!

Jak zostać profesorem w BitLife

Na szczęście tylko kilka różnych zadań wstępnych które należy ukończyć, zanim zostaniesz profesorem w BitLife:

  1. Zwiększaj swoje statystyki inteligencji do wysokiego poziomu podczas starzenia się.
  2. Skończ szkołę średnią i zapisz się na uniwersytet.
  3. Zapisz się do programu studiów podyplomowych.
  4. Zapłać czesne.
  5. Zdobądź pracę zgodną z wybranym kierunkiem studiów.
  6. Zdobądź 10 lat doświadczenia zawodowego.
  7. Aplikuj na stanowisko profesora i przejdź rozmowę kwalifikacyjną.

Aby zostać profesorem w Bitlife, musisz zacząć od stworzenia postaci i postarzania jej. Przed ukończeniem osiemnastu lat skup się na utrzymaniu wysokiej inteligencji poprzez czytanie książek zwiększyć swoją inteligencję do wysokiego poziomu. Gdy skończysz osiemnaście lat, Twoja postać ukończy szkołę średnią i będzie miała możliwość studiowania na uniwersytecie.

Wybierz dowolny kierunek uniwersytecki, który Cię interesuje, taki jak biologia, matematyka, edukacja lub finanse ukończyć cztery lata studiów. Potem będziesz tego chciał zapisać się na program studiów podyplomowych.

W miarę postępów w szkole niestety zgromadzisz trochę czesnego, które możesz opłacić ze stypendiów, rodziców lub własnych pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się zapłacić własnymi pieniędzmi, upewnij się, że to zrobisz posiadać wystarczającą ilość środków na pokrycie wszelkich pożyczek i wydatków.

Po ukończeniu studiów czas wejść na rynek pracy! Upewnij się, że wybrana kariera dotyczy dziedziny odpowiadającej Twojemu dyplomowi.

Po uzyskaniu dziesięcioletnie doświadczenie korporacyjnemożesz ubiegać się o stanowisko profesora. Aby to zrobić, po prostu przeszukaj listę ofert pracy na pełny etat, aż znajdziesz „Profesor”.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to aplikuj na stanowisko i przejdź rozmowę kwalifikacyjną zostać profesorem!

Teraz, gdy wiesz, jak zostać profesorem w Bitlife, jesteś o krok bliżej do ukończenia tego wyzwania!