Jak osiągnąć osiągnięcie Napoleona w BitLife: Wygnanie jako członek rodziny królewskiej

Zostanie członkiem rodziny królewskiej to jedno, ale wygnanie z rodziny królewskiej w BitLife to drugie. W tym przewodniku pokażemy Ci, jak zostać wygnanym jako członek rodziny królewskiej i zdobyć osiągnięcie Napoleona.

Jak zostać wygnanym jako członek rodziny królewskiej w Bitlife i zdobyć osiągnięcie Napoleona

Obecnie BitLife jest jednym z najchętniej granych symulatorów życia, mogącym poszczycić się ponad 10 milionami pobrań na Androida i iOS. Deweloperzy sprawili, że możesz zrobić w grze prawie wszystko, co możesz sobie wyobrazić, niezależnie od tego, czy działania, o których myślisz, są moralne i legalne, czy niemoralne i nielegalne.

Choć wygnanie brzmi szalenie, w BitLife jest bardzo możliwe – podobnie jak Harry i Meghan, gdyby zostali wyrzuceni, zamiast wyjechać sami. Mówiąc najprościej, gdy zostaniesz członkiem rodziny królewskiej, będziesz mieć ochotę oszaleć. Oczywiście nie próbuj tego w domu (w każdym razie nie tak, jak możesz, ale mimo to)!

Zostań członkiem rodziny królewskiej w BitLife

To zadanie może być nieco trudne, ponieważ zostanie członkiem rodziny królewskiej jest już tak trudne, jak to tylko możliwe, chyba że urodzisz się w nim dzięki wielkim bogom RNG. W takim przypadku kup los na loterię, bo masz cholerne szczęście.

Istnieją dwa sposoby, aby zostać członkiem rodziny królewskiej w BitLife:

  • Urodzić się w rodzinie królewskiej: może się to zdarzyć losowo, jeśli urodziłeś się w kraju, w którym panuje władza królewska. Możesz także upewnić się, że tak się stanie, jeśli masz pakiet God Mode BitLife, ale będzie to kosztować trochę prawdziwych pieniędzy.
  • Wyjdź za mąż za członka rodziny królewskiej: najprawdopodobniejszym sposobem na wstąpienie w związek małżeński z członkiem rodziny królewskiej jest zostanie zauważonym poprzez zdobycie sławy lub bogactwo. Będzie to łatwiejsze, jeśli zamieszkasz w państwie z monarchią.

Wygnanie w BitLife

Gdy już zostaniesz członkiem rodziny królewskiej, otwórz swoją działalność związaną z tantiemami i ruszaj w drogę! Wyrządzaj krzywdę publiczną lub cokolwiek negatywnego, co z pewnością sprawi, że twoi ludzie będą „lekko” zdenerwowani. Jedną z czynności, którą możesz zacząć wykonywać, jest masowe egzekucje ludzi bez konkretnego powodu. To obniży twój poziom szacunku do zera, a kiedy w końcu go osiągniesz, zostaniesz zdetronizowany i wygnany. Zatem podwajaj swoją tyranię, aż osiągniesz swój cel.

Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, dostaniesz dokładnie to, czego chciałeś: wygnanie ze swojego kraju z osiągnięciem Napoleona na swoim koncie. Gratulacje!