Jak osiągnąć nieskończone bogactwo: opanowanie ucieczki Anakondy w grze Like a Dragon

Anaconda Escape to opowieść dodatkowa, która przypomina smoka: Infinite Wealth, do której gracze mogą uzyskać dostęp w centrum handlowym Anaconda podczas rozdziału 4. Wymaga od graczy szybkiej reakcji na pytania dotyczące samego centrum handlowego, a oto jak ją pokonać.

Jak pokonać Anakondę w grze Like a Dragon: Infinite Wealth

Celem Anaconda Escape jest odpowiadaj na pytania z laptopów w okolicy, zdobywaj klucze/hasła do otwierania kontenerów i unikaj wszystkich wrogów w ciągu sześciu minut. Gracze mogą walczyć z wrogami, ale za zwycięstwo grozi 20 sekund kary, a za przegraną 40 sekund.

Pierwszy laptop znajdziesz w rogu na prawo od miejsca startu. Jego pytanie brzmi: „Prawda czy fałsz: Pionek Wyboru Skarbów znajduje się na drugim piętrze Centrum Handlowego Anaconda?” Odpowiedź to PRAWDA.

Przejdź przez korytarz, a drugi laptop będzie na lewo od głównego placu. Jego pytanie brzmi: „Jakim rodzajem zakładu jest Thorstone?” Odpowiedź to Sklep z kapeluszami.

Prawidłowa odpowiedź da hasło do czerwonego pojemnika, czyli 8931. Czerwony pojemnik znajduje się po przeciwnej stronie tego samego placu i zostanie nagrodzony Boską Wodą oraz trzema punktami.

Przejdź kolejnym korytarzem, a na ziemi pomiędzy środkowymi filarami a ławkami będzie błyszcząca kula. To jest Niebieski klucz potrzebne do otwarcia niebieskiego pojemnika znajdującego się po prawej stronie na końcu korytarza, oznaczonego na mapie niebieską kropką.

Niebieski pojemnik nagradzany jest m.in Ahi Poke Bowl i dwa punkty. To tyle, jeśli chodzi o kurs. Gracze mogą wyjść schodami ruchomymi oznaczonymi różową kropką na mapie.

Nagrody za ucieczkę Anakondy w grze Like a Dragon: Infinite Wealth

Gracze, którym udało się dotrzeć do wyjścia, ale nie otrzymali wszystkich punktów, otrzymają Srebrny talerz i bomba dymna. Gracze, którzy zdobyli wszystkie sześć punktów i dotarli do wyjścia, otrzymają dwie srebrne płyty i klucz do sejfu. To jedyny moment, w którym gracze będą mogli przebiec tor, więc pamiętaj, aby wykorzystać go jak najlepiej.