Jak osiągnąć mistrzostwo w Ostatniej Epoce: Odblokowywanie Sekretów

Chociaż pięć klas podstawowych w Last Epoch obejmuje wszystkie typowe gry RPG i oferuje ekscytującą i niepowtarzalną rozgrywkę, czasami chcesz podwoić siły i dalej się specjalizować. Oto jak odblokować mistrzostwo w Last Epoch, aby władać najwyższą mocą.

Jak otworzyć drzewka mistrzostwa w ostatniej epoce

Aby odblokować mistrzostwo w grze Last Epoch, które otwiera nowe możliwości grania w grę z dodatkowymi umiejętnościami i zaklęciami, musisz najpierw przejść przez historię gry, aż trafisz Rozdział 4. W tym rozdziale na początku znajduje się zadanie mistrzowskie, które będzie po tobie zainwestuj 20 punktów w drzewo umiejętności swojej klasy podstawowejotworzy opcję „Odblokuj specjalizacje.”

Stamtąd możesz inwestować punkty umiejętności w różne Drzewa Mistrzostwa aż do poziomu 25, ale potem musisz wspiąć się na wyższy poziom, jeśli chcesz dalej wzmacniać wybraną klasę mistrzostwa. Jeśli chodzi o wzniesienie, osiągniesz ten punkt w grze po ukończeniu zadania na poziomie maestrii Koniec czasu.

Może to wydawać się nieco zagmatwane, ponieważ limity umiejętności często uderzają w ciebie po osiągnięciu poziomu 20, ale podążanie za fabułą powinno pomóc złagodzić niektóre bóle związane z nauką.

Wszystkie specjalizacje w Ostatniej Epoce

W sumie w Last Epoch dostępnych jest piętnaście klas mistrzowskich. To trzy dla każdej klasy podstawowej. Po odblokowaniu drzewa specjalizacji możesz wybrać jedno z trzech dostępnych, zmieniając swój styl gry i umiejętności.

Mag Posterunek Primalista Akolita Łobuz
Mistrz Run Paladyn Szaman Licz Snajper
Zaklęte ostrze Pusty Rycerz mistrz Bestii Nekromanta Tancerz Ostrzy
Czarownik Strażnik Kuźni druid Czarodziej Snajper

Istnieje kilka ulubieńców fanów, w tym Rycerz Pustki, Nekromanta i Mistrz Run. Ta trójka okazuje się wyjątkowo skuteczna przy odpowiedniej konfiguracji, umożliwiając nawet graczom solo szybkie pokonanie zawartości na poziomie końcowym.

Przy tak wielu wyjątkowych i ekscytujących grach ARPG, jak wybrać tylko jedną, w którą chcesz zagrać? Czy Last Epoch jest podobne do Diablo to Path of Exile?