Jak określić liczbę kumpli, jakie może pomieścić ranczo w Palworld – odpowiedź

Kiedy przypiszesz znajomych do rancza w Palworld, kumple automatycznie wytwarzają zasoby, takie jak mleko, jajka, wata cukrowa i wiele innych. Istnieje jednak ograniczenie liczby znajomych, których można mieć na ranczo, na co znajdziesz odpowiedź w tym przewodniku.

Ilu kumpli możesz mieć na ranczo w Palworld?

Jednocześnie na Twoim Ranczu może pracować czterech Kumpelów. Czasami jednak Kumpel przestanie pracować i pójdzie bezczynnie lub powędruje gdzie indziej ze względu na inne Przystosowania do Pracy.

Możesz zobaczyć, który Kumpel pracuje na Ranczu „Pasący się” nad ich głowami. Jeśli przydzielisz innego Kumpelowi do Rancza, podnosząc go i rzucając w stronę Rancza, jeden z pozostałych czterech Kumpelów przestanie pasć się i odejdzie gdzie indziej. Dzieje się tak dlatego, że na ranczu może pracować jednocześnie tylko czterech kumpli.

Jeśli chcesz mieć więcej niż czterech Kumpelów na Ranczu, musisz zbudować osobne Ranczo w swojej bazie. A jeśli miejsce na nowe Ranczo jest ograniczone, będziesz musiał stworzyć oddzielną bazę z Ranczem.

Jeśli obie opcje nie są dla Ciebie odpowiednie, będziesz musiał zarządzać tym, co chcesz produkować na swoim Ranczu. Który zasób jest dla Ciebie bardziej przydatny niż drugi i jakich znajomych potrzebujesz, aby stworzyć ten zasób? Jeśli chcesz uprawiać coś, czym będziesz musiał się wyżywić, nie musisz mieć więcej niż dwóch Mozarrin przypisanych do swojego Rancza do wytwarzania Mleka. Jeśli chcesz hodować jajka, wystarczy mieć tylko jedno Chikipi na Ranczu. Wszystko zależy od tego, co chcesz produkować.

Ci kumple będą automatycznie zbierać zasoby dla ciebie, gdy będziesz poza bazą, a inni kumple z kwalifikacją do pracy w transporcie umieści je w skrzyniach magazynowych. Eliminuje to potrzebę wyruszania w podróż w celu samodzielnego gromadzenia zasobów, a będziesz mieć nieograniczoną ilość zasobów w swojej bazie.

Jeśli chcesz zmaksymalizować zasoby potrzebne w Twojej bazie, powinieneś poszukać najlepszych kumpli na swoim ranczu.