Jak określić długość Granblue Fantasy: Relink – jak długo grać

Po wyjściu z gatunku gier walki zespół Granblue ma nadzieję podbić świat gier RPG. Czy jest to rodzaj gry RPG, w którą trzeba poświęcić ogromną liczbę godzin, czy też jest to gra, którą można pokonać w ciągu weekendu?

Jak długo zajmuje Granblue Fantasy: Relink, aby pokonać?

Według nasza recenzja Granblue Fantasy Relink, wydaje się, że jest to typ RPG, który można ukończyć w jeden weekend, ponieważ ogólny czas trwania fabuły wynosi około 20 godzin. Na szczęście jest sporo treści pobocznych i post-gry, którymi możesz się zająć, więc finaliści czekają około 40 do 50 godzin, zanim ich czas w tym pięknym świecie anime dobiegnie końca.

Chociaż główna fabuła wydaje się bardziej liniowa niż zawartość po grze, wciąż będziesz miał mnóstwo do odkrycia w tym świecie i wydaje się, że gra naprawdę zaczyna się gotować, gdy główna historia dobiegnie końca. Istnieje potężna broń, którą możesz zdobyć dla swojej drużyny, historie poboczne, które możesz ukończyć, i mnóstwo grindów, w których możesz się zatracić, aby pozostać zamkniętym w uścisku Granblue przez wiele godzin po zakończeniu historii.

Dodatkowo, gracze szukający wyzwań mogą skorzystać z opcji Nowa Gra + wraz z mnóstwem nowych opcji trudności, dzięki którym gra wytrzyma Ciebie i Twoje nowe moce. Chociaż nie jest to typowy typ NG+, ponieważ możesz powtarzać zadania i misje, gra po zakończeniu gry jest również uważana za Nową Grę +.

Zatem nawet jeśli przejdziesz przez główny wątek fabularny, możesz ponownie wkroczyć do akcji z w pełni wzmocnionym zespołem i szybko uporać się ze wszystkimi i wszystkim, co napotkasz. Niektóre bronie po grze są najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem, a jedna szczególnie sprawia, że ​​jestem dość głodny.

Zaglądaj koniecznie do naszej sekcji Granblue Fantasy: Relink poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i zobaczyć, jakie inne niespodzianki czekają na Ciebie w tej ekscytującej przygodzie.