Jak określić budżet dla Palworld

Palworld odniósł ogromny sukces zarówno na platformach Steam, jak i Xbox, a prawie 20 milionów graczy dołączyło do gry, aby cieszyć się jego wyjątkowym światem i atmosferą. Czy stworzenie tej gry kosztowało fortunę, czy też twórcom udało się osiągnąć sukces?

Ile kosztowało wykonanie Palworld?

Palworld został powołany do życia przez mały zespół i budżet w wysokości około miliarda jenów, co w chwili pisania tego tekstu stanowi mniej więcej 6,83 miliona dolarów. Informacje te zostały wprowadzone w życie przez A długi post na blogu na Note.com który zawierał niezwykle szczegółowe informacje na temat rozwoju Palworld, zmagań, z jakimi borykali się podczas tworzenia gry oraz tego, jak gra została powołana do życia.

Tweetuj przez @Palworld_EN na X (wcześniej znanym jako Twitter)

Chociaż Pocketpair ma opracował sporo innych gier, żaden z nich nie był tak popularny jak Palworld. Na dzień 31 stycznia 2024 r. Palworld zgromadził co najmniej 19 milionów graczy zarówno na Steamie, jak i na Xbox. Zakładając, że wszyscy gracze na Xbox korzystają z Game Pass, co jest mało prawdopodobne, sama sprzedaż na Steamie wynosi około 360 milionów dolarów bez podatków i opłat. Nazywanie Palworld sukcesem byłoby niedopowiedzeniem, gdyż wydaje się, że trend ten utrzymuje się w trendzie wzrostowym.

Łatwo zrozumieć, dlaczego ludziom podoba się pomysł Palworld — urocze stworzenia w połączeniu z pomysłową mechaniką budowania baz i towarzyszącym temu ogólnym szaleństwem sprawiają, że jest to świetna gra dla tych, którzy mają już dość tych samych starych rzeczy. Niewiele jest podobnych na rynku, a dzięki liczba współbieżna który ciągle bije rekordy, wygląda na to, że Palworld nie znudzi się ludziom w najbliższym czasie.

Miej oczy szeroko otwarte na sekcję Palworld poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i zobaczyć, co musisz zrobić, aby odblokować Muszkiet dla siebie. Jasne, zawsze możesz spróbować złapać różnych kumpli i ludzi, ale będziesz potrzebować sposobu na obronę.