Jak odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Fortnite daje graczom puste przedmioty?

Jeśli logowałeś się do Fortnite w ciągu ostatnich kilku dni, być może otrzymałeś darmowy „przedmiot” od Epic Games, który zawiera… cóż, nic. Dlaczego tak się dzieje i czy miałeś coś otrzymać?

Co to jest pusty przedmiot z Epic Games w Fortnite?

Tweet autorstwa @TheAgentShadow na X (wcześniej znanym jako Twitter)

Jeśli się zalogowałeś i otrzymałeś pustą stronę pełną niczego, wygląda na to, że jest to tylko nieszkodliwy błąd i niestety nic więcej. Chociaż zawsze miło jest otrzymać darmowy przedmiot lub nagrodę od Epic Games lub nawet znajomych, rzut oka na twoją szafkę pokaże, że żaden przedmiot nie odpowiada temu konkretnemu błędowi i że czegoś nie otrzymałeś.

Choć jest to niefortunne, usterka ta nie wpływa na Twoje konto ani nie powoduje żadnych szkód, więc nie musisz się martwić, że Twój profil zostanie zbanowany. Pamiętaj, aby zapytać któregokolwiek ze swoich bliskich znajomych, czy zamierzali wysłać Ci coś w Fortnite, ponieważ istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że był to legalny przedmiot, który po prostu nie pojawił się zgodnie z oczekiwaniami i być może będzie musiał otworzyć spór z firmą Epic Gry na ten temat.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych zgłasza tę samą usterkę, więc nie jesteś sam. Po prostu kontynuuj sesję Fortnite zgodnie z oczekiwaniami i postaraj się ją pokonać Peter griffin i ukraść jego Medalion aby zbliżyć się do ostatecznego zapewnienia Królewskiego Zwycięstwa. Pamiętaj, aby sprawdzić swoje cotygodniowe zadania i ukończyć je wszystkie przed końcem sezonu.

Jak to mówią, jeśli nie możesz pokonać Petera Griffina, równie dobrze możesz zostać Peterem Griffinem z naszym pomocnym przewodnikiem.