Jak odnieść sukces w wyzwaniu Big Eater w grze Persona 3 Reload (P3R)

Jedna z pierwszych próśb Elizabeth w Persona 3 Reload wystawia Twoją siłę na próbę, gdy zostajesz poproszony o zmierzenie się z wyzwaniem Big Eater Challenge w Wilduck Burger. Zjedzenie tak ogromnej góry hamburgerów nie jest łatwym zadaniem, ale przy odrobinie wytrwałości z pewnością da się sobie z tym poradzić.

Jak rozpocząć i wygrać wyzwanie Big Eater w grze Persona 3 Reload

Możesz wystawić swój żołądek na próbę, akceptując Elizabeth żądanie 11 – Proszę o zwycięstwo w wyzwaniu Big Eater. To specjalne wyzwanie kulinarne, które odbywa się w restauracji Wilduck Burger w centrum handlowym Iwatodai Station Strip. Żądanie jest dostępne od 5/10 po zrealizowaniu kilku innych żądań.

Do wyzwania możesz przystąpić wyłącznie w nocy i zajmuje to cały Twój czas, dlatego upewnij się, że możesz zostać w restauracji podczas tej nocy. Kosztuje również 1800 jenów. Jeśli robisz to na początku maja, nie spędzaj nocy w burgerowni, jeśli masz w akademiku możliwość nauki grupowej. Są one ważne dla doskonalenia kadry akademickiej na początku/przed egzaminami.

Jeśli nie zaakceptowałeś prośby, wyzwanie nie będzie dostępne w Wilduck Burger. Chociaż nie musisz akceptować tych, które proszą o zwykłe przedmioty, takie jak broń, zawsze musisz akceptować inne, które wymagają minizadań, takich jak to.

Kiedy już znajdziesz się w środku, staniesz przed toną burgerów, które musisz jakoś zjeść w całości. Aby to zrobić, wybierz następujące działania:

1 Odwróć wzrok od burgerów
2 Jedz bez przerwy
3 Wyobraź sobie coś kwaśnego

Wybierz te trzy opcje w kolejności, a wyzwanie będzie proste jak bułka z masłem. Jeśli pominiesz którąś opcję, będziesz musiał spróbować jej ponownie innego dnia. Możesz także zaoszczędzić przed sklepem, jeśli coś pójdzie nie tak. Dzięki temu nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy/czasu na ukończenie wyzwania.

Nagrody za wyzwanie Big Eater w grze Persona 3 Reload

Za pokonanie tak skomplikowanego wyzwania, natychmiast otrzymasz 2-notatki do wszystkich trzech statystyk społecznościowych. Odblokujesz także Weekendowy Zestaw Dzika w sklepie. Ten specjalny burger, dostępny tylko w weekendy, to najlepszy sposób na zwiększenie Twojej Odwagi, więc używaj go często!

W końcu była to na początku prośba Elżbiety. Wróć do niej, aby zdobyć x3 Fragmenty Zmierzchu za swoje i tak już dobrze nagrodzone wysiłki. I nie zapominaj, że wiele innych próśb jest wciąż w drodze, więc staraj się ich nie kumulować.