Jak odkryć kombinację szafek w „Krótkiej wiadomości” Silent Hill

Anita wpadła w koszmar, który sama zaprojektowała, a klucz do jego zrozumienia znajduje się w jej własnej szafce. Oto szyfr do szafki Anity z „Krótkiej wiadomości” Silent Hill.

Jak znaleźć kombinację szafek w „Krótkiej wiadomości” Silent Hill

Gdy Anita wplątuje się w pozornie niekończącą się pętlę koszmarów, otrzymuje tajemniczą wiadomość od swojej przyjaciółki Mayi. „Znajdź to.” Co jest To? Odpowiedź może kryć się w szafce Anity, w klaustrofobicznych korytarzach liceum. Ale szafka Anity, jak można się było spodziewać, jest zamknięta… a ona nie pamięta szyfru. Po tym poznajesz, że to naprawdę horror.

Na szczęście odpowiedź nie jest zbyt odległa. Jeśli chcesz szybkiej i brudnej odpowiedzi, wpisz kod: 0312.

Aby znaleźć kod do szafki Anity wystarczy rozejrzeć się po korytarzu. Przyznaję, że zdecydowanie zbyt długo próbowałem rozróżnić „cyfry” w tekście ozdobionym graffiti wokół biurka Mai. Ale prawdziwe liczby są naklejone na całej długości korytarza.

Pierwsze dwie cyfry, „0” i „3”, można zobaczyć na końcu korytarza.

Zero znajduje się nad drzwiami, a 3 na suficie.

Cyfrę „1” można znaleźć z boku szafek i najłatwiej ją przeoczyć.

I wreszcie „2” znajduje się tuż na lewo od drugich drzwi.

Gdy już zdobędziesz wszystkie cztery liczby, podejdź do szafek naprzeciwko szafki Mayi. Posiada naklejki z gwiazdkami. Wpisz kod, a przekonasz się, że jest tam książka… i list. Co ujawni zwrot akcji. Nie jestem pewien, czy ktokolwiek poza najlepszymi detektywami zajmującymi się psychoanalizą i miłośnikami Silent Hill się tego spodziewał.

Teraz przygotuj się do biegu. W grze Silent Hill poczucie winy nigdy nie pozostaje daleko w tyle. A jeśli masz problemy z ucieczką, oto jak to zrobić uciekaj od niej.