Jak odebrać i odkryć nagrody oraz szczegóły wydarzenia Przebudzenie Księżyca w Diablo 4

W przyszłym tygodniu Diablo 4 będzie świętować Księżycowy Nowy Rok nowym wydarzeniem, które będzie dostępne zarówno w Seasonal Realms, jak i Eternal Realms. Oto, co i kiedy nadejdzie.

Szczegóły wydarzenia w Diablo 4 Przebudzenie Księżyca

Rozpoczyna się Przebudzenie Księżyca 6 lutego o 10:00 czasu PST i biegnie do 20 lutego. Rzeczywista część wydarzenia „wydarzenia” ma formę Księżycowe Świątynie które mogą pojawić się w dowolnym obszarze, od Nightmare Dungeons po otwarty świat. Te kapliczki aktywują: Zwiększenie doświadczenia o 50%. i przyznaj Zwiększona o 30% prędkość ruchu. Poniżej możesz zobaczyć, jak wyglądają te smocze kapliczki:

Te kapliczki nie tylko zapewniają wzmocnienia, ale także dają ci Przodkowie sprzyjają reputacji. W ciągu Keda Barduspotkasz nowego kupca NPC o imieniu Ying-Yue. Sprzeda ci kosmetyki w zamian za reputację przychylności twojego przodka (widoczną na górze strony).

Jeśli chcesz trochę efektywniej szlifować Przychylność Przodków, możesz także zwrócić uwagę na ograniczony czasowo afiks Lochu Koszmaru zwany Łaska Przodków, co gwarantuje, że wszystkie kapliczki w lochu zostaną zastąpione Kapliczkami Księżycowymi. Co więcej, afiks Przychylności Przodków zapewnia dodatkowe 10% PD Glifów po ukończeniu lochu. To również zostało potwierdzone afiks nie zniknie z pieczęci po zakończeniu wydarzeniadzięki czemu możesz je przechowywać do późniejszego wykorzystania.

Lochy Koszmarów nie są jedyną aktywnością, która zyskuje premię Księżyca – Drzewo szeptów będzie także zawierał tematyczne zlecenia, które pomogą Ci zdobyć jeszcze więcej przedstawicieli Ancestors Favor.

Wszystkie efekty Księżycowej Świątyni

Dzięki uprzejmości Wpis na blogu Blizzardaoto wszystkie efekty Księżycowych Kapliczek podczas wydarzenia:

  • Kapliczka Artylerii – rzucane zaklęcia mają szansę przywołać świętą bombę.
  • Kapliczka Blast Wave – każda eksplozja przywołuje bombardowanie kasetowe.
  • Channeling Shrine – Zwiększona prędkość ataku i szansa na zresetowanie czasów odnowienia.
  • Kapliczka Przewodów – przyzywaj częste, potężne i szokujące uderzenia.
  • Chciwość – szansa na przywołanie Goblina Skarbnika. Kiedy Świątynia jest aktywna, 25 zabójstw przywołuje Goblina Skarbnika, a 50 zabójstw przywołuje sekundę.
  • Zabójcza Kapliczka – szansa na natychmiastową egzekucję trafionego potwora, powodując strach u otaczających potworów. Uwaga: dotyczy to Elit, ale nie obejmuje Bossów i innych Graczy.
  • Kapliczka Ochrony – odbijasz wszystkie nadchodzące obrażenia. Skala obrażeń odzwierciedla poziom i poziom świata.

Jeśli chcesz zgromadzić trochę Pieczęci Krypty Koszmaru z afiksem Łaski Przodków i skorzystać z mechaniki tego sezonu, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem tworzenia Pieczęci Krypty!