Jak odblokować wszystkie odpowiedzi dotyczące linków społecznościowych Wisielca w Persona 3 Reload (P3R) – kompleksowy przewodnik po linkach społecznościowych

Maiko w młodym wieku musi radzić sobie z wieloma problemami, przez co jej łącze społecznościowe w Persona 3 Reload ma bardziej przygnębiający charakter. Ale życie toczy się dalej, więc musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby pomóc tej małej dziewczynce przejść przez to wszystko.

Przewodnik po łączach społecznościowych Persona 3 Wisielec (P3R)

Maiko Oohashi reprezentuje łącze społecznościowe Wisielca w Persona 3 Reload, a łącze może zostać sfałszowane po 5/6. Aby znaleźć Maiko, udaj się do Świątyni Naganaki, a zobaczysz ją obok placu zabaw. Najpierw prosi o coś okrągłego i gorącego do jedzenia, a następnie prosi o coś gazowanego i gorzkiego do picia.

Musisz przynieść jej dwa przedmioty: Dziwnego Takoyaki i Wściekłego Byka. Weird Takoyaki można kupić w sklepie Octopia w Iwatodai Strip Mall, natomiast Mad Bull można kupić w automatach na stacji Iwatodai. Mad Bull jest również dostępny na maszynach w korytarzu akademika 2F, ale są one dostępne tylko w nocy. Jeśli masz je już w swoim ekwipunku, Maiko automatycznie je zabierze.

  • Persona 3 Załaduj ponownie zawieszony link społecznościowy Odpowiedzi Octopia
  • Persona 3 Załaduj ponownie powieszony link społecznościowy Odpowiedzi Mad Bull

Po podaniu jej tego całkowicie niepodejrzanego jedzenia, Maiko prosi cię, abyś odwiedził ją ponownie innego dnia. Ponowne spotkanie z nią prawidłowo uruchomi łącze społecznościowe Girl at the Shrine. Jest dostępna w poniedziałki, środy i soboty.

Upewnij się, że podczas spotkania z nią zawsze masz przy sobie Personę Wisielca, taką jak Inumagi, abyś mógł zdobyć dodatkowe punkty za każdym razem, gdy się spotkasz. Jeśli słyszysz komunikat „Czuję, że wkrótce mogę zbliżyć się do Maiko…”, oznacza to, że masz szansę na awans podczas kolejnego spotkania.

Po ukończeniu rangi 3 możesz także uruchomić łącze społecznościowe Sun po Koromaru dołącza do zespołu. Musisz także osiągnąć 4. poziom naukowy, aby Chudy Młody Człowiek mógł z tobą porozmawiać.

Ranga 2

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Mój brzuch burczy! Czy możemy pojechać do Wilduck? Jasne, chodźmy.
Dlaczego mieliby się rozwieść? Dowolny (tylko nie mów, że to jej wina, proszę!)
…Głośno szlocha. Co powinienem zrobić? Każdy

Ranga 3

Pytanie Najlepsza odpowiedź
… I kim jesteś? Każdy
Myślisz, że wróci do domu i mnie zobaczy? Nie martw się, on tam będzie.

Ranga 4

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Naprawdę im na mnie zależy! Oczywiście, że im zależy.

Ranga 5

Pytanie Najlepsza odpowiedź
On jest taki podły! To niesprawiedliwe! To okropne.
Czy oni po prostu chcą, żebym zniknął? Nigdy by tego nie zrobili.

Ranga 6

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Podjąłem decyzję! Muszę uciekać z domu! Uspokoić się.
Potrzebuję dużo przekąsek, prawda? A moja… karta ubezpieczeniowa? To powinno wystarczyć.

Ranga 7

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Nigdy wcześniej nie zrobiła czegoś takiego! Każdy
Jeśli masz pojęcie, gdzie ona jest, błagam, powiedz nam. Każdy

Ponieważ nie możesz zdobyć dodatkowych punktów w tej randze, następnym razem, gdy spotkasz się z Maiko, nie podniesiesz rangi.

Ranga 8

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Co chcesz dostać? Hamburgery.
Było mi smutno, ale wysłuchałem całości. Czy zrobiłem dobrze? Jesteś dobrą dziewczyną.
Jak myślisz, kogo powinienem wybrać? Twój tata.

Ranga 9

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Nawet jeśli mnie nie będzie… nadal będziemy przyjaciółmi, prawda? Przyjaciele na zawsze.

Ranga 10

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Czy myślisz, że pewnego dnia będę miał własną rodzinę? Jestem pewien, że to zrobisz.
Czy możemy się pobrać? Każdy

Ukończenie Girl at the Shrine Social Link pozwala na połączenie Attisa, najlepszej Persony Wisielca i jednej z najlepszych Person w grze opartych na Wytrzymałości. Jednak zanim będzie można go przywołać, wymaga to dobrych poziomów.

Co się stanie, jeśli Maiko zaginie w Tartarze?

Po 22 października Maiko stanie się jedną z osób, które musisz uratować w Tartarze. Kiedy zagubiła się w lochu, nie możesz zainicjować ani kontynuować jej połączenia społecznościowego, więc powinieneś udać się i ją uratować tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie uda ci się jej uratować przed następną pełnią księżyca (3.11), zginie z rąk Cieni, a ty nie będziesz mógł w ogóle kontynuować jej połączenia społecznościowego.

Jeśli uda ci się to ukończyć zanim to nastąpi, ona i tak się zgubi. I mimo wszystko powinieneś iść i ją uratować, ponieważ za ratowanie ludzi w Tartarze są dobre nagrody. I wiesz, trochę źle jest dotrwać do końca gry, wiedząc, że zostawiłeś dziecko na śmierć, podczas gdy możesz z łatwością je uratować w ciągu kilku minut eksploracji. To samo dotyczy Bunkichi, który również ostatecznie utknie w nocnej wieży.