Jak odblokować stroje z edycji Deluxe w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Edycja Deluxe Legionu samobójców: Kill the Justice League zawiera kilka specjalnych strojów, ale jeśli chcesz z nich skorzystać, musisz je założyć ręcznie. W tym przewodniku opisano, jak uzyskać dostęp do strojów dla wszystkich czterech postaci w grze.

Jak korzystać ze strojów z edycji Deluxe w Legionie Samobójców: KTJL

Możesz wyposażyć stroje z Edycji Deluxe, otwierając menu główne ze Startem/Opcjami, a następnie wybierając zakładkę „Wygląd”. W zakładce Wygląd po lewej stronie ekranu znajduje się opcja „Stroje”. Otwórz to za pomocą postaci, którą chcesz dostosować, a znajdziesz wszystkie swoje obecne elementy kosmetyczne odblokowane w grze.

Legion samobójców przegranych sprawiedliwości

Wszystkie stroje z Edycji Deluxe są oznaczone jako „Przegrani Sprawiedliwości”, gdy je przewijasz. Każdy z członków Suicide Squad: Kill the Justice League posiada inną wersję jednego z głównych bohaterów gry. Na przykład Deadshot ma czerwoną odmianę Batmana, a Harley Quinn ma odmianę Wonder Woman.

Kiedy wybierzesz odpowiedni strój w Edycji Deluxe, możesz nawet dostosować mniejsze elementy wyglądu. We wszystkich strojach możesz określić, czy miejsce na głowę ma być ukryte, a na dole zakładki możesz sprawdzić próbki kolorów. Jednak w przypadku większości luksusowych strojów musisz polegać na domyślnych kolorach.

W miarę postępów w grze możesz zdobyć więcej strojów, które mają znacznie więcej opcji dostosowywania. Oczywiście w sklepie są już dostępne dodatkowe stroje, ale aby uzyskać do nich dostęp, będziesz musiał wydać trochę prawdziwej gotówki.

W międzyczasie wróć do Metropolis i przygotuj się na zdobycie kolejnych punktów talentu dla drużyny.