Jak odblokować nowe stroje w Persona 3 Reload (P3R)

Słuchaj, jeśli masz zamiar spędzić dziesiątki godzin na przecinaniu i hakowaniu Cieni, ty i twoja drużyna równie dobrze możecie wyglądać, robiąc to. Oto jak odblokować nowe stroje w Persona 3.

Jak odblokować nowe stroje w Persona 3 Reload

Podstawą każdego dobrego JRPG są śmieszne stroje. Persona 3 Reload z pewnością spełniła ten wymóg dzięki szerokiemu asortymentowi kosmetyków, od speedosów po kostiumy pokojówek. Każdy członek twojej drużyny, którego możesz użyć w Tartarze, ma w swoim ekwipunku opcję zamiany na strój w podmenu stroju. Początkowo będziesz ograniczony do swojego standardowego stroju i munduru SEES.

Istnieją jednak dwa sposoby odblokowania większej liczby strojów. Pierwsza opcja to ukończenie Prośby Elżbiety. I to jest zdecydowanie to, co najlepsze sposób na zdobycie strojów dla swojej drużyny. Wypełniając jej prośby, otrzymasz:

  • Sezonowe stroje szkolne
  • Sezonowe, casualowe stylizacje
  • Stroje pokojówki
  • Stroje kąpielowe

Drugą opcją jest otwarcie Skrzynie z fragmentami zmierzchu. I chociaż losowe skrzynie czasami zawierają elementy wyposażenia, najlepszym wyborem dla strojów rolniczych są skrzynie znajdujące się bezpośrednio za bossem-strażnikiem. Te skrzynie Fragmentów Zmierzchu mogą kosztować od 1 do 3 Fragmentów Zmierzchu. A jeśli nie możesz sobie na nie pozwolić przy pierwszym spotkaniu, zawsze możesz wrócić na podłogę za pomocą teleportera.

Choć Elizabeth zdaje się specjalizować w wyjątkowych strojach kobiecych, ja podczas otwierania skrzyń Fragmentów Zmierzchu znalazłem większość strojów męskich. Te stroje obejmują smokingi i koszulki. Nie tak dobre, jak to, co dostają dziewczyny, z bikini, majtkami bojowymi i mundurami pokojówek. Ale jestem pewien, że nikt nie jest aż tak zaskoczony.