Jak odblokować dodatkowe stroje w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Kiedy rozpoczyna się Legion samobójców: Kill the Justice League, jesteś zmuszony stawić czoła siłom Brainiaca, mając na sobie jedynie więzienne ubrania Arkham i połamaną zbroję. Ostatecznie otrzymasz standardowy sprzęt i możesz zebrać dodatkowe stroje, aby drużyna wyglądała dobrze.

Jak zdobyć więcej kostiumów w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Możesz odblokować więcej strojów, ukończywszy kursy szturmów powietrznych Człowieka-Zagadki i zdobywając co najmniej jedną gwiazdkę. Trasy są rozproszone po całym mieście Metropolis i są oznaczone zielonym znakiem zapytania z kółkiem. Kiedy otworzysz mapę, znajdziesz znak zapytania z trzema gwiazdkami pod nim. Wskazują one, czy je ukończyłeś, w zależności od tego, czy gwiazdki są wypełnione.

Strój rzuca wyzwanie Legionowi Samobójców

Każde wyzwanie ma trzy poziomy nagród w zależności od tego, jak szybko możesz ukończyć kursy szturmów powietrznych. Zdobycie jednej gwiazdki zawsze zapewnia nowy element stroju dla jednej postaci w drużynie. Jeśli zdobędziesz dwie gwiazdki, otrzymasz resztę zestawu kostiumów. A jeśli będziesz wystarczająco szybki, aby zdobyć wszystkie trzy gwiazdki, możesz także zebrać sztandar.

Z wyzwaniami Riddlera spotkasz się bardzo wcześnie w Legionie Samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, więc nie musisz się martwić, jeśli nie widzisz jeszcze znaków zapytania. Przeglądanie historii przybliży Cię do kolejnych tras powiązanych z odblokowaniami kosmetycznymi, ale nie polecam spieszyć się tylko ze względu na wygląd. Większość z nich nie oferuje zbyt wiele pod względem różnorodności.

Oczywiście ostatnią opcją na zdobycie większej liczby strojów w Legionie Samobójców jest zakup ich w sklepie. Wszystkie kostiumy, które widzisz w Internecie, ale których nie możesz znaleźć w grze, są prawdopodobnie powiązane z walutą świata rzeczywistego. Musisz więc zmierzyć się z wyzwaniami w Metropolis lub wydać trochę gotówki, aby zdobyć stroje, które chcesz.

Każdy, kto posiada edycję deluxe, będzie miał przynajmniej dostęp do strojów Justice Losers dla swojej drużyny.