Jak modyfikować statystyki broni w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Ostatecznie Suicide Squad: Kill the Justice League to strzelanka z łupami, a to oznacza, że ​​w końcu będziesz chciał zmienić statystyki broni. W tym przewodniku dowiesz się, jak możesz odnowić swoją broń, aby Twoje konstrukcje były jeszcze bardziej dopracowane.

Jak naprawić broń w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Aby zmienić statystyki swojej broni, udaj się do Pingwina w Sali Sprawiedliwości i wybierz w jego menu opcję „Przegląd”. Stamtąd możesz wybrać dowolny typ broni i masz dwie różne opcje. Pierwszym z nich jest po prostu remont całej broni. Przy wystarczających zasobach całkowicie zmieni to wszystkie statystyki i korzyści. To, co zostanie dodane zamiast tego, jest losowe i stanowi część pętli.

Statystyki broni Legionu Samobójców

Jeśli szukasz mniej ogólnej opcji, możesz udać się do Pingwina lub Zabawka, aby uzyskać udoskonaloną zmianę statystyk. Kosztują one mniej niż cała Przebudowa i można ich używać do majsterkowania przy niewielkich statystykach, takich jak większe obrażenia w walce wręcz lub większe obrażenia od trafień krytycznych. Jeśli podobają Ci się posiadane korzyści, jest to znacznie lepsza opcja dla Twojej ulubionej broni.

Kiedy nie jesteś w Sali Sprawiedliwości, nadal możesz dokonać przeglądu broni w terenie. Otwierając wyposażenie postaci i wybierając dowolną broń, w lewym górnym rogu zobaczysz opcję zmiany. Jednak nie używałbym tego, chyba że istnieje awaryjna potrzeba lepszego sprzętu. Koszt zasobów wzrasta o 75% i nie ma sensu, gdy możesz po prostu udać się do Sali Sprawiedliwości w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości.

Ci z Was, którzy ogólnie nienawidzą swojej broni, mogą po prostu stworzyć losowy sprzęt, rozmawiając z Pingwinem. Trzeba wydać więcej zasobów, ale jest to łatwy sposób na przyspieszenie niektórych broni, gdy wymaga tego Twoja kompilacja.

Jeśli kiedykolwiek będziesz w terenie, po prostu udaj się szybko do Hali Sprawiedliwości i zaoszczędź sobie czasu na szlifowanie.