Jak łatwo przełączać się między oryginalną i zremiksowaną ścieżką dźwiękową w Persona 3 Reloaded

Persona 3 Reload wreszcie jest dostępna i dodaje bardzo potrzebnej warstwy farby do klasyki z PlayStation 2. Oprócz ulepszonej grafiki, zremiksowana ścieżka dźwiękowa urozmaica tę grę RPG, ale czy możesz wrócić do klasyki, jeśli wolisz?

Czy Persona 3 Reload zawiera klasyczną ścieżkę dźwiękową?

Niestety, fani oryginalnej ścieżki dźwiękowej nie mają możliwości przełączania między zremiksowanymi wersjami ulubionych utworów a oryginałami. Na szczęście zespół dźwiękowy firmy Atlus zadbał o to, aby wszystkie remiksy zostały wykonane perfekcyjnie, a każdy z nich opierał się na swoim oryginale — a w niektórych przypadkach nawet je przewyższał.

Film za pośrednictwem Windermed na YouTube

Jedną z największych zmartwień, jakie miałem przed uruchomieniem Persona 3 Reload, było to, że jeden z moich ulubionych OST wszech czasów został zepsuty w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kształcie lub formie. Po wyjściu ze szkoły po raz pierwszy i usłyszeniu zremiksowanej wersji utworu „When the Moon is Reaching Out Stars” wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a problemy odeszły w przeszłość. Chociaż miło byłoby usłyszeć ponownie oryginalną wersję w tej nowo ulepszonej wersji Persona 3, zawsze mogę wrócić do innych wersji lub posłuchać OST online.

Dlaczego nie można przełączać się między ścieżkami dźwiękowymi w Persona 3 Reload?

Chociaż nie ma oficjalnego wyjaśnienia, mogły wystąpić problemy licencyjne, które uniemożliwiły firmie Atlus ponowne wykorzystanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Mogli także chcieć całkowicie odświeżyć grę, tak jak zrobili to z obsadą głosową, aby Persona 3 sprawiała wrażenie zupełnie nowej gry. Nowa wokalistka użycza swojego głosu w tych utworach, więc wydaje się, że prawdopodobnym wyjaśnieniem tego konkretnego wydawnictwa jest licencja.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Persona 3 Reload, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się więcej co jest największą słabością Ręki Bogactwa jest podczas zwiedzania Tartaru.