Jak grać w Granblue Fantasy: Połącz ponownie na platformie Steam

Możliwość wejścia na pokład Grandcyphera i odkrywania wraz z załogą ogromnego świata w Granblue Fantasy: Relink jest co najmniej ekscytująca. Czy możesz wziąć udział w tej przygodzie w podróży, korzystając ze swojego Steam Deck, czy też jesteś przywiązany do swojego komputera?

Czy możesz grać w Granblue Fantasy: Relink na platformie Steam?

Chociaż nie ma oficjalnej plakietki weryfikacyjnej Steam Deck, z radością mogę powiedzieć, że Granblue Fantasy: Relink działa doskonale na Steam Deck od razu po wyjęciu z pudełka. Możesz dostosować ustawienia graficzne, aby wyglądało tak dobrze, jak chcesz, lub zmaksymalizować liczbę klatek na sekundę do maksymalnego potencjału, ale od początku do końca jest w pełni grywalna z co najmniej solidnym ograniczeniem do 30 klatek na sekundę.

Możliwość wzięcia udziału w takiej wielkiej przygodzie w podróży jest zawsze świetna, zwłaszcza gdy zaczniesz poznawać prawdziwe mięso i ziemniaki tego, co gra ma do zaoferowania. Nieważne, czy masz na to nadzieję odblokuj kilku świetnych nowych członków drużynylub chcesz zagrać trochę gry wieloosobowej online ze znajomymiróżnorodność rzeczy do zrobienia tutaj wydaje się nie mieć końca.

Jeśli masz ekran LCD lub OLED Steam Deck, jakość grafiki, jaką możesz uzyskać na tym urządzeniu przenośnym, jest imponująca, ponieważ gra wygląda fenomenalnie zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Fakt, że działa tak dobrze, nawet bez oficjalnej plakietki weryfikacyjnej Steam Deck, może być idealnym sposobem na podjęcie decyzji, na której platformie chcesz wybrać się w tę wspaniałą przygodę. Podoba mi się pomysł zabrania w długą podróż pełnoprawnej gry RPG, a biorąc pod uwagę to, jak dobrze działa i radzi sobie na pokładzie, być może znalazłem swoją nową ulubioną grę na wieczory, do której mogę wskoczyć.