Jak efektywnie uprawiać płyny Pal w Palworld

Proszę, kupcy, zacznijcie sprzedawać Pal Fluidy. Oto najlepsza metoda hodowli Pal Fluids w Palworlds.

Jak szybko uprawiać płyny Pal w Palworld

Gdy wejdziesz w późną fazę gry, jest jedna rzecz, której bardzo potrzebujesz. A to Legendarne Kule Pal. Aby stworzyć Legendarne Kule Pal, będziesz potrzebować dużo cementu… co oznacza dużo płynu Pal. Jak działka płynu Pal.

I niestety Pal Fluid to jedna z niewielu rzeczy, u których można kupić Wędrujący Kupcy ta kropka na wyspie Palpagos. Tutaj właśnie pojawia się ta metoda. Oto najszybszy sposób na wyhodowanie Pal Fluids w Palworld.

Idealnie, będziesz mieć Orserk w twoim arsenale dla tej metody. Orserk to wysokopoziomowy Kumpel, którego można znaleźć tylko w Rezerwat Przyrody w prawym górnym rogu mapy. Jest to tam rzadki spawn, ale dopóki będziesz krążyć po wyspie, wspinając się po zboczu i schodząc po nim, powinieneś być w stanie go znaleźć.

Alternatywnie możesz hodować Orserka, korzystając z następujących kombinacji:

  • Relaxurus x Grizzbolt

Grizzbolta można znaleźć w południowym Rezerwacie Dzikiej Przyrody i jest o wiele, wiele łatwiejszy do walki i schwytania niż Orserk, jeśli jesteś na niższym poziomie.

Orserk jest idealny, ponieważ jego zdolność, Dziki Smok Gromu, powoduje, że Water Pals po pokonaniu upuszcza więcej przedmiotów. Na poziomie umiejętności 1 oznacza to, że Orserk spowoduje, że Water Pals upuści jeden dodatkowy zasób. A jeśli jesteś ciekawy, aktualizacja Orserka nic nie daje. Ulepszyłem mojego ukochanego Lorda Błyskawic do poziomu 3 z nadzieją, że doprowadzi to do maksymalnej wydajności, ale krople pozostają niezmienne.

Mając Orserka w drużynie, udaj się do Punkt orientacyjny na terenie Gobfina na wyspie Verdant Brook. Znajdziesz tu dziesiątki Gobfinów. Z każdego z nich w naturalny sposób upuszczą dwa Pal Fluidy. Dzięki Orserk za każdym razem otrzymasz 3 Pal Fluidy.

Pozwól swojemu Orserkowi oszaleć, a następnie podążaj za nim, zbierając Pal Fluidy. Obszar jest na tyle duży, że powinieneś otrzymać niekończące się spawnowanie Gobfina. Tylko upewnij się, że masz wystarczająco dużo jedzenia, aby Orserk był szczęśliwy. Wkrótce będziesz mieć cały płyn Pal potrzebny do wyprodukowania tony cementu.