Jak efektywnie uprawiać Angelbreath w Diablo 4

Angelbreath to jeden z wielu roślinnych materiałów rzemieślniczych rozsianych po Diablo 4 i potrzebujesz ich, jeśli chcesz lepszych mikstur zdrowia lub potężnych eliksirów. Jednak w przeciwieństwie do niektórych standardowych roślin regionalnych, Oddech Anioła jest uważany za rzadki materiał rzemieślniczy i może być trudny do znalezienia. Oto, gdzie można uprawiać Angelbreath w Diablo 4.

Gdzie znaleźć Anielski Oddech w Diablo 4

Angelbreath można znaleźć jako rzadką kroplę, gdy zbierzesz jakiekolwiek rośliny na mapie Sanktuarium lub z nagród w skrytce. Udało mi się znaleźć i wyhodować Angelbreath w regionie Deep Forest w Scosglen, aż na południowym krańcu granicy. Obszar ten ma potencjał do zorganizowania Wydarzenia Światowego, ale na ciasnej ścieżce prowadzącej do tego miejsca znalazłem trochę Angelbreath do uprawy. Na poniższej mapie możesz zobaczyć, gdzie znajduje się spawn wokół białego kwadratu. Wydarzenie światowe, na które wpadłem, znajduje się tuż na południe od miejsca odrodzenia.

Ponieważ Angelbreath nie jest powiązany z jednym regionem, możesz znaleźć dla niego miejsca odrodzenia w całym Sanktuarium. Udało mi się znaleźć dodatkowe miejsca do uprawy w Hawezar i Kehjistanie. Ponieważ jest to rzadki materiał rzemieślniczy, pojawianie się jest znacznie rzadsze i ważne jest, aby zwracać uwagę na kwiat o jasnym kolorze.

Hodowla Anioła w Diablo 4:

  • Zbieraj rośliny z dowolnego regionu Sanktuarium, aby otrzymać rzadką kroplę.
  • Wykonuj zadania poboczne, aby otrzymać nagrody z Herb Cache zawierające Angelbreath.
  • Otwórz skrytki z Drzewa Szeptów, aby znaleźć rzadkie materiały.

Kiedy bierzesz udział w wydarzeniach światowych lub osiągasz wyższe poziomy świata, możesz zdobyć Angelbreath jako nagrodę ze skrzyń. Zdobyłem tę roślinę, kończąc wydarzenia takie jak Zgromadzenie Legionów oraz dzięki kontenerom z nagrodami przywiązanym do Drzewa Szeptów na koniec kampanii. To fantastyczne sposoby na wzmocnienie całkowitej liczby roślin w Diablo 4.