Jak efektywnie pozyskiwać złoto w Palworld

Jeśli lubisz złoto i nie pracujesz zbyt ciężko, ta farma złota jest dla Ciebie. Oto jak szybko zdobyć złoto w Palworld.

Jak szybko zdobyć dużo złota w Palworld (najlepsza metoda hodowli złota)

Najszybsza farma złota w Palworld to nie Maus. To Czarny Rynek. Za każdym razem, gdy ten wysokopoziomowy NPC otrzymuje od 20 900 do 26 000 sztuk złota i dwa złote klucze. Można go pokonać nawet na niskim poziomie. Oto wszystko, co musisz zrobić, aby zabić (i dalej zabijać) Czarnego Marketera i zostać pierwszym milionerem Palworld.

W Palworld jest ponad pół tuzina Czarnych Marketerów. Ale Czarny Rynek, z którym będziemy walczyć w przypadku tej farmy złota, to Wschodnia Dzika Wyspa Czarny rynek, znaleziony pod współrzędnymi 549, -103.

Wskazówka:

Biała gwiazda po lewej stronie to miejsce, w którym przebywa Czarny Rynek. Biała gwiazda po prawej to miejsce, do którego musisz się udać, aby go odrodzić. Biegaj tam i z powrotem pomiędzy tymi punktami. Posiadanie znaczników na mapie ułatwi nawigację na początku.

Aby się do niego dostać, udaj się do punktu orientacyjnego Eastern Wild Island. Następnie kieruj się na zachód, aż dotrzesz do ścieżki. Kiedy już to zrobisz, idź dalej na zachód, a znajdziesz Czarnego Marketera w jaskini wpuszczonej w ścianę klifu. Bardzo łatwo go znaleźć nocą, gdyż jego jaskinia jest bardzo oświetlona.

W tej lokalizacji Czarny Rynek ma 40 poziom. Ale to dobrze. Nasza metoda w ogóle uniemożliwi mu atak. Po pierwsze, będziesz potrzebować Wisząca pułapkaktóre możesz odblokować w Menu Technologii na poziomie 4. Wymaga 10 drewna i 5 kamieni.

Chociaż w pobliżu lokalizacji Czarnych Targowców jest mnóstwo drewna, będziesz musiał polować na kamień. Dlatego dobrze jest mieć go przy sobie jak najwięcej przed założeniem tej farmy, ze względu na wydajność. Po znalezieniu Czarnego Marketera otwórz menu budowy i wybierz Wiszącą Pułapkę.

Należy zachować szczególną ostrożność, aby upewnić się, że pętla na ziemi jest jak najbliżej stóp Czarnego Marketera. Jeśli zrobiłeś to poprawnie, gdy zbudujesz Wiszącą Pułapkę, Czarny Rynek zostanie natychmiast powieszony. Kiedy już to zrobi, nie będzie mógł atakować. A to oznacza, że ​​możesz w wolnym czasie pozbawić go zdrowia.

Zauważyłem, że kiedy jest w pułapce, Czarny Rynek nie umrze. Ale porzuci swój łup w postaci złota i złotych kluczy. Gdy spadną, wsiądź na wierzchowca. Gorąco polecam Fenglop jako najszybszy montaż naziemny, ale w pobliżu Eiktyrd też jest w porządku.

Gdy już znajdziesz się na wierzchowcu, podążaj szlakiem wschód aż dojdziesz do rudy i do miejsca, gdzie ścieżka jest otoczona omszałymi kamieniami. Po dotarciu w to miejsce możesz zawrócić i wrócić do Czarnego Marketera. Powinien był się odrodzić i nie będzie już w pułapce. Nie będzie też wrogo nastawiony.

Ponownie ustaw swoją powieszoną pułapkę u jego stóp, po prostu umyj i powtórz, zabijając go w kółko, aby zebrać to słodkie złoto. Nie martw się, jemu to nie przeszkadza. Zawsze możesz z nim handlować po jego odrodzeniu.