Jak efektywnie i szybko podróżować w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości

Legion samobójców: Kill the Justice League przedstawia czterech nietypowych antybohaterów z uniwersum DC próbujących ocalić Metropolis i świat. Jest to gra z otwartym światem, w której będziesz stale przemierzać miasto, więc oto, czy i jak możesz korzystać z szybkiej podróży w grze.

Jak szybko podróżować w Legionie samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości (KTJL)

Legion samobójców: Kill the Justice League umożliwia szybką podróż wywołanie mapy i naciśnięcie przycisku „W górę” na padzie kierunkowym lub przycisku „W górę” na klawiaturze. Chociaż istnieje kilka ograniczeń, zanim gracze będą mogli korzystać z szybkiej podróży.

Szybka podróż nie jest dostępna na początku gry, a gracze będą musieli odblokuj je, przechodząc fabułę. Mówiąc dokładniej, szybka podróż odblokowuje się po wykonaniu misji dla ostatniego członka wsparcia, Toymana.

Funkcja szybkiej podróży jest również poważnie ograniczona w grze. Gracze mogą podróżować wyłącznie szybką podróżą do Sali Sprawiedliwości, który jest główną bazą Legionu Samobójców. To tutaj gracze mogą wytwarzać nowy sprzęt, nakładać cierpienia na broń białą, modyfikować ulepszenia wyposażenia, zbierać nagrody za pakiety opieki, wymieniać członków drużyny i testować broń.

Chociaż na mapie znajdują się inne interesujące miejsca, Sala Sprawiedliwości jest obecnie jedynym miejscem, do którego gracze mogą szybko podróżować. Nie wiadomo, czy deweloper doda w przyszłości kolejny punkt szybkiej podróży, ale graczom będzie musiało wystarczyć samo teleportowanie się z powrotem do bazy.

Na szczęście mapa Metropolia nie jest tak duży w porównaniu do innych gier z otwartym światem, a każda grywalna postać ma swój własny zestaw narzędzi do poruszania się, takich jak plecak odrzutowy lub hak z liną. Gracze mogą z łatwością przenieść się z jednego końca mapy na drugi w ciągu kilku minut.