Jak efektywnie hodować zgubę życia w Diablo 4

W Diablo 4 jest wiele materiałów do zebrania, a jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał mikstury, potrzebujesz Zguby Życia. Aby pomóc Ci zdobyć potrzebne eliksiry i mikstury, omówię, gdzie można znaleźć te charakterystyczne czerwone jagody.

Gdzie znaleźć Zgubę Życia w Diablo 4

Możesz zdobyć Lifesbane przeszukując dzicz Kehjistan w obszarach takich jak Ragged Coastline lub handlując z Alchemikiem. Kiedy przeszukiwałem Ragged Coastline, z łatwością udało mi się wyhodować kilka różnych czerwonych roślin, a miejsca odrodzenia były zwykle takie same. Upewnij się, że wyczyściłeś obszar i wróć później, aby zresetować miejsca odradzania.

Miejsce zguby życia Diablo 4

Prawie każda część Kehjistanu będzie miała szansę na pojawienie się Lifesbane i Angelbreath. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jeśli trzymasz się blisko skał i gór, rośliny pojawiają się najczęściej w dowolnym regionie. Możesz jednak mieć szczęście i znaleźć rośliny na otwartej przestrzeni. Po prostu wskocz na swój dom i farmę.

Jak zdobyć Zgubę Życia w Diablo 4:

  • Szukaj spawnów roślin w okolicach Kehjistanu.
  • Wykonuj zadania poboczne, aby zdobyć nagrody w postaci skrzynki z ziołami.
  • Wymień pięć Gallowvine u dowolnego Alchemika.

Jeśli nie masz czasu do stracenia, zawsze możesz udać się bezpośrednio do Alchemika. Każdy z tych sprzedawców umożliwi Ci wymianę niektórych roślin na alternatywne. Aby udoskonalić zasób i zdobyć Lifesbane, musisz wymienić co najmniej pięć Gallowvine. Możesz je także znaleźć, przeszukując dzikie tereny Scosglen.

Po ukończeniu zadań pobocznych, jako ostateczną nagrodę rozdawane są skrzynki z ziołami. To świetny sposób na uzupełnienie dodatkowych materiałów na początku Diablo 4, a po drodze możesz zdobyć łatwe PD. W szczególności w przypadku Lifesbane podejmij kilka zadań w Kehjistanie i uprawiaj ziemię, wykonując każdy krok, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Pamiętaj, aby stale ulepszać swoją miksturę leczniczą w miarę przechodzenia przez Kehjistan w Diablo 4.