Jak efektywnie gromadzić złoto w Diablo 4

Złoto nie wydaje się zbyt ważne, zanim osiągniesz 3. poziom świata, ale ostatecznie będziesz potrzebować tyle, ile możesz, aby zacząć zmieniać swój sprzęt. Na szczęście istnieje kilka sposobów na szybkie napełnienie portfela, a ja pokażę Ci, jak to zrobić.

Jak gromadzić złoto w Diablo 4 Sezon 3

Najlepszym sposobem na zdobycie złota jest ukończenie Ponurych Łask i otwarcie Skrytek Szeptów z Drzewa Szeptów. Te małe nagrody w postaci skrytek z drzewa w Hawezar pozwalają najlepiej wykorzystać czas na walutę po osiągnięciu 4. poziomu świata, a dodatkowo możesz nawet zarobić dodatkowe zasoby. Dzięki zawartości sezonowej zdobywanie nagród staje się jeszcze łatwiejsze.

Skrytka Szeptów Diablo 4 Złota

Aby odblokować Skrzynię Szeptów, potrzeba co najmniej 10 Ponurych Przysług. Przysługi można zdobyć, wykonując czynności zaznaczone na czerwono wokół Sanktuarium. Każdy z nich ma timer i jest ograniczony do określonych stref, dopóki licznik czasu nie upłynie. W sezonie 3 jest to jeszcze łatwiejsze dzięki Arcane Tremors. Znalezienie wartościowych zajęć i zapewnienie wystarczającej liczby Ponurych Łask jest zawsze łatwo dostępne dzięki konstruktom.

Szybkie zdobywanie złota w Diablo 4:

  • Ukończ Ponure Przysługi, aby otrzymać nagrody ze skrytki szeptów.
  • Ukończ Krypty Koszmarów w sezonie 3.

Podczas Sezonu Konstruktów uzupełnianie wszelkiego rodzaju Krypt to kolejny fantastyczny sposób na gromadzenie złota w Diablo 4. Każda Krypta jest pełna skrzyń, w których można znaleźć tysiące tysięcy złota, a końcowe Skrzynie Tkane Tkaninami są jeszcze lepsze niż skrytki. Gdy uda ci się uruchomić Krypty Koszmarów w świecie poziomu 3 i świata poziomu 4, złoto zacznie napływać.

Oczywiście zawsze możesz sprzedać dodatkowe zrzuty pancerza, jeśli nie potrzebujesz już materiałów. Te również oferują przyzwoitą cenę od dostawców, ale nie polecam pozbywania się dodatkowych zasobów, jeśli nie jest to konieczne.

Gdy zdobędziesz wystarczającą ilość złota, zacznij przygotowywać się i przygotować do pokonania Malphasa w Diablo 4.