Jak dołączyć do klubu w Persona 3 Reload (P3R)

Będąc dobrym uczniem, możesz dołączyć do różnych klubów w Persona 3 Reload, aby spędzać czas i poznawać nowych ludzi. Prowadzi to do rozwoju pewnych linków społecznościowych, które będą kluczowe dla połączenia niektórych z najpotężniejszych Person w przyszłości.

Jak dołączyć do klubów w Persona 3 Reload (P3R)

Aby dołączyć do klubu, musisz poczekać do określonych okresów, kiedy klub będzie otwarty dla nowych członków. Postacie będą wspominać klub przed zajęciami, kiedy to nastąpi, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy będą dostępne. Niektóre kluby wymagają spełnienia warunków wstępnych, takich jak określony poziom statystyk społecznościowych lub ukończenie innego łącza społecznościowego.

Gdy klub będzie już dostępny, będziesz mógł odwiedzić jego salę, gdy tylko będzie ona otwarta. Uczestnictwo w klubie zawsze spowoduje upływ czasu, ale jednocześnie natychmiast uruchomi nowe łącze społecznościowe. Wszystkie kluby są opcjonalne.

Samorząd Studencki nie jest uważany za klub i zaczyna działać automatycznie 27 kwietnia, choć ma z nim wiele podobieństw.

Każdy klub odpowiada nowemu Linkowi Społecznościowemu i może nawet prowadzić do odblokowania większej liczby Linków Społecznościowych, jeśli zostaną spełnione warunki. Możesz dołączyć do dowolnego klubu w dowolnym momencie gry, o ile jest on otwarty (w zasadzie w dowolnym momencie, z wyjątkiem przerwy szkolnej i przed testami). Wyjątkiem jest Fashion Club, w którym obowiązuje termin przystąpienia (ale nie ukończenia).

Wszystkie kluby i jak je odblokować w Persona 3 Reload (P3R)

W Persona 3 Reload są trzy kluby. W odróżnieniu od poprzednich wersji, w których mogłeś wybrać klub, do którego będziesz uczęszczał (z wyjątkiem klubu Fashion), bohater domyślnie wybiera klub Track i Arts, ponieważ wszystkie inne kluby są już w tym momencie zajęte.

Klub lekkoatletyczny

 • Link społecznościowy: Kazushi Miyamoto (Rydwan)
 • Rozpoczyna się: 23.04
 • Dostępne dni: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek (z wyjątkiem dni poprzedzających badania)
 • Wymagania: Brak

Gdy usłyszysz o rekrutacji do drużyny lekkoatletycznej 23 kwietnia, odwiedź pole treningowe na pierwszym piętrze i poproś o dołączenie do klubu. Żadne inne warunki wstępne nie są potrzebne. Jeśli chcesz odblokować łącze społecznościowe Siła, pamiętaj, żeby przywitać się z Yuko, gdy trening się skończy.

Klub Mody

 • Link społecznościowy: Bebe (wstrzemięźliwość)
 • Rozpoczyna się: 23.04
 • Dostępne dni: wtorek, środa, piątek (z wyjątkiem dni przed badaniami)
 • Wymagania: Hierofant, stopień 3, poziom akademicki. 2

Podczas rangi 3 Hierophant Social Link Bebe odwiedzi księgarnię i zaprosi Cię do klubu. Klub znajduje się w korytarzu szkoły na pierwszym piętrze, bezpośrednio na prawo od wejścia. Aby zrozumieć, co jest napisane i dowiedzieć się, kiedy wejść, musisz mieć poziom Academics w wersji 2 lub wyższej. Kiedy już to zrobisz, wejdź w interakcję z drzwiami do pokoju ekonomii domowej, a wraz z Bebe dołączysz do Fashion Clubu.

Jeśli nie uruchomisz tego łącza społecznościowego przed trzecią operacją pełni księżyca, zostanie ono całkowicie zablokowane do końca gry, ponieważ Bebe wyjedzie z Japonii.

Klub Sztuki

 • Link społecznościowy: Keisuke Hiraga (Fortuna)
 • Rozpoczyna się: 17.06
 • Dostępne dni: wtorek, środa, czwartek (z wyjątkiem dni przed badaniami)
 • Wymagania: Brak

Klub Sztuki staje się dostępny automatycznie w czerwcu, chwilę po tym, jak Fuuka dołączy do zespołu i wróci do szkoły. Odwiedź salę artystyczną w korytarzu szkoły na 1 piętrze (nieco za salą ekonomii domowej) i wejdź w interakcję z drzwiami, na których wisi plakat. Podobnie jak w przypadku Track Team, nie ma żadnych wymagań, aby wejść do tego klubu.

Żonglowanie wszystkimi klubami, mając na głowie inne linki społecznościowe, jest trudnym zadaniem, szczególnie gdy musisz jak najszybciej zwiększyć swoje statystyki społecznościowe, aby odblokować (i potencjalnie ukończyć) inne linki. Ale jeśli znasz swoje priorytety i masz dobry harmonogram, powinieneś być w stanie uczestniczyć w nich wszystkich w równym stopniu.