Inspirowana Valheim gra RPG wspięła się na szczyty list przebojów Steam po przekroczeniu 1 miliona graczy w 4 dni

Pomimo wydania w tym samym tygodniu, w którym pobito rekord Palworld, jedna gra RPG inspirowana Valheima udało mu się przekroczyć milion obserwujących w zaledwie cztery dni.

Osłonięty nie wdarł się całkiem na scenę jak inspirowany Pokémonem Palworld ale mimo to udało mu się wywrzeć wpływ. Zainspirowany przez ValheimaOsłonięty to gra RPG/survival stworzona przez Keen Games, w której gracze dostosowują swój styl walki, a także przejmują główne cechy większości gier survivalowych.

Oprócz możliwości wyboru pomiędzy walką w zwarciu lub na dystans, gracze mogą także zostać władcami magii, a nawet uzdrowicielami i mogą atakować przerażające obszary Enshrouded, jakkolwiek uznają to za stosowne. Dodatkowo cały świat Osłonięty jest zniszczalny, co pozwala graczom dosłownie kopać, niszczyć i budować w dowolnym miejscu otwartego świata.

Być może nie jest więc niespodzianką, że survival RPG od Keen Games szybko wspiął się na listy przebojów Steam i osiągnął milion egzemplarzy sprzedanych w zaledwie cztery dni.

Wiadomość została ogłoszona na oficjalnym koncie Keen Games na Twitterze, a twórcy poświęcili czas, aby podziękować graczom. „Osłonięty osiągnął PONAD MILION GRACZY!!!” Oni ogłoszony. „W ciągu zaledwie czterech dni Osłonięty przyciągnęła ponad milion graczy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jego sukcesu i niezwykle pozytywnego odbioru. Z głębi serca chcemy podziękować wszystkim naszym graczom.” Co więcej, zespół zapewnia także fanów, że jeszcze nie skończyli z grą.

„Cieszymy się, że możemy poinformować, że to dopiero początek Osłonięty. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój gry przy Twoim wsparciu, którego celem jest dokonanie Osłonięty najlepsza gra jaka może być. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję!”

Osłonięty jest teraz dostępny na PC za pośrednictwem Steam.