Infinite Craft Bingo: Przewodnik po grze

Infinite Craft to jedna z tych gier, przy których możesz spędzić wiele godzin swojego życia, ale gry są zawsze lepsze z przyjaciółmi. Oto jak grać w Infinite Craft Bingo w Infinite Craft.

Jak grać w Infinite Craft Bingo, wyjaśniono

Jeśli byłeś na Twitchu i wyszukałeś Infinite Craft, istnieje duża szansa, że ​​zobaczysz streamera grającego w Infinite Craft Bingo ze znajomym. Koncepcja gry jest prosta.

Bingo to gra, w której gracze próbują zdobyć pięć przedmiotów w rzędzie, pionowo, poziomo lub ukośnie. Przedmioty te są wymienione na planszy bingo, która jest siatką złożoną z kwadratów 5×5. Ale Infinite Craft Bingo różni się od standardowej gry w bingo.

Gracze mogą mieć jedną wspólną planszę bingo lub różne. Gracze, którzy chcą mieć różne plansze bingo, mogą zdecydować się na utworzenie planszy bingo dla swojego konkurenta lub skorzystać z generatora losowych przedmiotów, np. Być może.Org. Wolę stworzyć planszę do bingo dla mojego przyjaciela, ponieważ pozwala mi ona dodać unikalne koncepcje, takie jak „zakochanie się” lub rzadkie kombinacje, takie jak „Pijane smoki”. Ale uważaj, twoi znajomi częściej tworzą trudniejsze listy niż być może.

Gdy każdy gracz będzie miał swoją planszę, rozpocznie grę w tym samym czasie. Celem jest stworzenie każdego przedmiotu w linii, aby zdobyć bingo. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zapełni swoją planszę bingo. Najlepsza strona, na której znalazłem darmową tablicę bingo, którą możesz udostępnić znajomym, to Bingobaker. Jest nie tylko bezpłatny, ale możesz udostępniać go online bez konieczności pobierania. Jest bardzo łatwy w użyciu, co jest ogromną zaletą.

Jeśli tworzysz własną planszę do bingo Infinite Craft, dlaczego nie dorzucić do tego Paradoks I Yaoi żeby utrzymać znajomych na nogach?