Hogwarts Legacy udostępnia fanom specjalną aktualizację po sukcesie sprzedażowym

W roku, który pobłogosławił nas wieloma niesamowitymi grami wideo Wrota Baldura 3 Do Alana Wake’a 2 i więcej, Dziedzictwo Hogwartu jakoś zgubiłem się w przetasowaniach 2023.

Akcja rozgrywa się w niekanonicznym świecie czarodziejów, innym niż powieści i filmy o Harrym Potterze. Dziedzictwo Hogwartu opowiada historię tajemniczego ucznia, który ku zaskoczeniu wielu zapisał się na piątym roku akademickim do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Oprócz wciągającej historii od początku do końca, Dziedzictwo Hogwartu pozwala graczom żyć najlepszym życiem fantasy w Czarodziejskim Świecie, jak nigdy dotąd. Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie czarujących sal zamku Hogwart, wyprawę do otaczających go środowisk, takich jak Wioska Hogsmeade i Zakazany Las, czy nawet wchodzenie w interakcję z wieloma uroczymi NPC, czeka Cię mnóstwo zabawy Dziedzictwo Hogwartu.

Ponadto, A ćwierkać przez oficjalne konto na Twitterze Dziedzictwo Hogwartu, potwierdza, że ​​tytuł Warner Bros Games jest najlepiej sprzedającą się grą roku 2023 na świecie. To znaczy Dziedzictwo Hogwartu wyprzedał podobne Call of Duty: Modern Warfare III, Legenda Zeldy: Łzy Królestwa, Marvel’s Spider-Man 2 i więcej.

Ta wiadomość niewątpliwie jeszcze bardziej zaskoczy tych, którzy byli nią zirytowani Dziedzictwo Hogwartu nigdy nie zdobył głównych gongów na najbardziej prestiżowych ceremoniach wręczania nagród grom wideo. Jednak przynajmniej ta aktualizacja z pewnością nie zaszkodzi szansom na otrzymanie Dziedzictwo Hogwartu 2 pewnego dnia.

Dziedzictwo Hogwartu jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Kontynuacja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona ani przez Avalanche Software, ani przez Warner Bros. Games.