Hogwarts Legacy, Fable i Baldur’s Gate 3 zderzają się w nowej, wspaniałej grze

Ta nadchodząca gra Steam jest idealnym połączeniem Bajka I Wrota Baldura 3z odrobiną Dziedzictwo Hogwartu dodane na dokładkę.

Jeśli masz ochotę zagrać w kolejną grę RPG w tym roku, znaleźliśmy grę, która może być dokładnie tym, czego szukasz, i zostanie wydana na Steamie w 2024 roku.

To jest nazwane Kolejny tytuł fantasyale nie daj się zwieść jego sarkastycznej nazwie, ponieważ musi ona natychmiast znaleźć się na Twojej liście życzeń.

Krótko mówiąc, jest to wspaniała gra RPG oglądana z perspektywy „z góry na dół”, trochę jak Wrota Baldura 3. Animacje są na najwyższym poziomie i pięknie podkreślają walkę, a całość jest wzmocniona unikalnymi lokalizacjami i postaciami. Można się nawet kłócić Kolejny tytuł fantasy jest duchowym następcą Fable, chociaż nie traktuje siebie poważnie.

Opis gry jest bardziej szczegółowy i mówi, że gracze „staną się łotrzykiem w przygodowej grze akcji fantasy wypełnionej absurdalnym humorem”. Nawiązuje także do zadań, w których biorą udział kolosalne smoki, czarodzieje, orki i myląco „potworny bóbr”.

Nawet Dziedzictwo Hogwartu fani mogliby się tym zainteresować, gdyby tylko oderwali się od narzędzi do modowania. Podobno istnieje wiele magicznych zaklęć, których można się nauczyć i które można wykorzystać przeciwko wrogom, jeśli chcesz zastosować taki rodzaj walki.

Jeśli chodzi o oficjalną datę premiery, ma ona nastąpić jeszcze w tym roku, choć w momencie pisania tego tekstu nie podano konkretnej daty. Nie martw się jednak, prawdopodobnie nie będzie to zbyt długie oczekiwanie, ponieważ obecnie możesz zagrać w bezpłatną wersję demonstracyjną gry na oficjalnej stronie Steam.

Zdecydowanie jest to gra, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli jesteś fanem gier RPG. Wydaje się, że jest w niej więcej niż wystarczająco treści, aby zająć Cię na kilkaset godzin, zwłaszcza przy nowych przejściach.