Hogwarts Legacy do pobrania za darmo zasadniczo zmienia grę w Skyrim

Jeśli zdarzy Ci się być Dziedzictwo Hogwartu fani desperacko pragnący jeszcze bardziej magicznej zabawy RPG, mamy coś dla Ciebie.

Chociaż nie wiemy, kiedy dokładnie twórca Avalanche Software planuje udostępnić wspomniane wcześniej zupełnie nowe DLC, istnieje wiele projektów fanów, które możesz sprawdzić – za darmo – i które sprawią, że nie będziesz się nudzić.

Jednym z takich pobrań jest mod, który umożliwia grę Dziedzictwo Hogwartu w pierwszej osobie, co jest rzeczywiście tak inspirującym wyborem w przypadku gier RPG. Dziwię się, że nie zawsze było to możliwe. Zaczynamy być poważni Skyrima wibracje, obserwując, jak gracze eksplorują zamek z nowej perspektywy i wszystko wygląda o wiele wspanialej. Możesz pobrać dany mod dla siebie tutaj.

Bardziej niż cokolwiek innego, ponowne przejście gry w pierwszej osobie naprawdę pomoże ci docenić, ile pracy Avalanche Software włożyło w zaprojektowanie zamku Hogwart. Nawet jeśli reszta otwartego świata wpadnie w pułapkę bycia dość pospolitym, nikt nie może zaprzeczyć, że sam zamek jest pięknie zaprojektowanym dziełem, którego odkrywanie jest absolutną przyjemnością.

Oczywiście, ponieważ ten mod będzie działał tylko z wersją gry na PC, gracze konsolowi będą musieli poczekać do końca tego roku, aby zobaczyć, co przygotowała Avalanche. Biorąc pod uwagę ogromny sukces Dziedzictwo Hogwartubylibyśmy jednak zdumieni, gdyby nie było to coś naprawdę istotnego.